Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Slaqu

Skarga - quantiq

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Zbanowany przez quantiq

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Przyczyna: 'zmien grafike na 32 bity'

[AMXBANS] Czas: '5 minut'

[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:11926685'

[AMXBANS] Twoje IP: '91.218.217.137'

[AMXBANS] ======================================

 

 

Witam 10 min temu dostalem bana za 16 bit. Kiedy zabilem  admina  z m4 1/3 odrazu leci ban za 16 bit. Nawet nie sprawdzil czy mam 16 bit a ban polecial. Serwer powinien miec plugin na bity. Podkreslam ze to nie 1 ban w ten sposob wobec innych graczy aby stracili item.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam opisana sytuacja przez SlaQu nie jest nawet w najmniejszym stopniu przedstawić co admin quantiq robi na serwerze jak jest sam pomimo tego że za podejrzenie softa odrazu daje bana, to jak ktoś ma za dobry perk czesem banuje, bądź kickuje pod powodem lagu badź jakiejś tam odzywki lub poprostu "odpocznij" i nie mówie tu o sobie. kolejną sprawą jest brak reakcji ze strony tego admina gdy naprawde ktoś czituje bądź ktoś poprosi o zwykłe sprawdzenia, gdyż najwidoczniej nie chce się ów adminowi tracić perka oraz nie chce przerywać nabijania jakże ważnych jemu statów i poziomu... podkreślam także że admin jest stronniczy i (przypominam tu sytuacje z przed paru dni) jakiś gracz zaczął mnie wyzywać bo za dobrze grałem wiec odpowiedziałem mu po czym dostałem bana od quantiq-a a osoba prowokująca i obrażająca mnie grała sobie dalej w spokoju od czasu do czasu znów kogoś wyzywając o czym dowiedziałem się od graczy później. upraszam się o ukaranie w jakikolwiek sposób tego admina gdyż na mojej skardze się nie skończy a serwer tylko przez niego traci renome oraz jakże cennych tu graczy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku SlaQu możliwe, że się pomyliłem. Zdarza się czasami, każdemu. Podejrzane było dla mnie to, że kilka razy zabiłeś mnie w powietrzu, kiedy byłem niewidzialny, co może również potwierdzić gracz TOTO        [t] który również miał wtedy tajsona i jakoś zawsze w niego trafiałeś...

 

Jednakże odnośnie zarzutów wraith... może jakieś przykłady? bo jak narazie widzę tam tylko puste oskarżenia nie podparte niczym...

 

[quote name=Wraith' timestamp='1358771194' post='96782]

jak ktoś ma za dobry perk czesem banuje, bądź kickuje pod powodem lagu badź jakiejś tam odzywki lub poprostu "odpocznij" i nie mówie tu o sobie.

zaś ja mogę tylko powiedzieć, że serwer sam wyrzuca, jak stoisz skampiony 50 sekund bez ruchu, "innych graczy" poproszę przykłady. Pomijam już śmieszną insynuację, jakobym lagował czyjeś komputery, może dorzuć do tego, że kradnę Ci prywatne zdjęcia z kompa.

 

[quote name=Wraith' timestamp='1358771194' post='96782]
kolejną sprawą jest brak reakcji ze strony tego admina gdy naprawde ktoś czituje bądź ktoś poprosi o zwykłe sprawdzenia

każde zgłoszenie sprawdzam, ale jak nie widzę żadnego odpalu, to nie piszę o tym wszem i wobec.

 

[quote name=Wraith' timestamp='1358771194' post='96782]
jakiś gracz zaczął mnie wyzywać bo za dobrze grałem wiec odpowiedziałem mu po czym dostałem bana


Sytuacja sprzed paru dni... zaczęliście się wyzywać, więc najpierw poszło ostrzeżenie na głównym, ale Ty nie zwracając na to uwagi musiałeś jeszcze rzucić wiązankę bluzgów.

 

[quote name=Wraith' timestamp='1358771194' post='96782]
osoba prowokująca i obrażająca mnie grała sobie dalej w spokoju od czasu do czasu znów kogoś wyzywając o czym dowiedziałem się od graczy później.

Twierdzisz, że obrażał Cię dalej po ostrzerzeniu? Może jakiś dowód na to, bo jak narazie to tylko ktoś tam, gdzieś tam komuś tam powiedział... Pomijam tu fakt, jakże kulturalnie wypowiadasz się przez mikro, na czacie i na steam... Często przymykam na Ciebie oko, ale ile można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Quant to bardzo dobry admin miałeś 16bit SlaQu z końca map tajsonów i ninje zabijasz . 

A i wraith sa komendy dla adminów które pokazują ,że grają ale sa na specie.

 

Zresztą pamiętam jak wyzywałeś graczy.

 

 

Sami jesteście sobie winni i nie wiecie co zrobić to piszecie skargi quant zawsze przychodzi na server gdy do niego pisze oraz gdy gram z nim na servie

 

 

0:48

 

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quantiq jesteś albo tępy albo czytać nie umiesz napisałem że wywalasz bądź banujesz  pod pretekstem że ktoś laguje o 16 bitach już nie wspomne

przykłady?

 

Skisly Ogor
:::Co Ja Koksze:::.
Strielok

 

to nie wszyscy co pisali ale nie zawsze między pracą mam czas zapisywać co się dzieje ze STEAM

 

piszesz że sprawdzasz? przecież to jest śmieszne ty nawet nie wychodzisz na specta chyba tylko jak idziesz do wc na prośby nie reagujesz jedynie jak twoi koledzy typu kolega wyżej co mnie nie dziwi że cie broni...

 

co do zgłoszenia pare dni temu nic nie napisałeś bo tego nie było a nawet jeżeli pisałeś coś to to musiało mignąć niezauważalnie szkoda że nie spamowałeś tym tak jak to robisz non stop "admin quantiq" padnie to odrazu CELE MAPY !!! i slap  tak sie robi? a drugi przykład twojego spamu itemami ? do gracza slaqu jak i mnie dostał tajsona to spamowałeś /wymień aż się broni nie dało zmienić

 

i słuchaj synku nigdy za nic nikogo nie wyzwałem ale ile można patrzeć na to co się dzieje na serwie i na twoje zachowanie? to karygodne a do mnie za takie głupstwa bany sadzisz... żenada

 

i jeszcze jedno DOMAS dla graczy jak my z około 8 letnimi STEAM 16 bit to obraza...

Edytowane przez Wraith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich ,kórych wymieniłeś waliło hs'y z koćca mapy tajsonom, ninjom, oraz ludzią naznaczonym  przez Petrusa.

 

Stary czego ty chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zapomniałem dodac o spamowaniu itemow "admin quantiq" czesto spamuje zmiane itemo nie daje pograc innym graczom. A co do 16 bit to trzeba miec dobry monitor,  i admin powinien posiedziec troche na spekcie a nie tylko grac 24 dobe i banowac bezpodstawnie. "admin quantiq" a co do kultury banujesz kogo chcesz. Jednego banujesz za kulture drugiemu odpuszczasz i gdzie ta sprawiedliwość ja sie pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domas grałem nie raz na CODZIE i uwierz mi nie jest tak trudno zobaczyć niewidzialnego, ninja czy z perku, poprostu wprawne oko i spostrzegawczość na cienie na ziemi i na poświate, i nieraz widać lekkie tekstury gracza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domas skończ bronić i zastanów się  czy jest sens !

 

"Wszystkich ,kórych wymieniłeś waliło hs'y z koćca mapy tajsonom, ninjom, oraz ludzią naznaczonym  przez Petrusa."  mówisz tak jak byś był przy każdej z sytuacji...

Edytowane przez Wraith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo byłem. I dodo jasne ale nie z końca mapy.

 

Sam też widzę bo na CODzie gram dłużej niż ktokolwiek w tym temacie.

 

I ja nie bronie quantiqa  ja mówię jak było a nie jak  to wy to opisujecie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podam jeszcze jeden przykład admina quantiq'a. Gdy tylko quantiq padie to odrazu spam CELE MAPY !!!!! x10

 

od tego jest wyznaczony czas rundy a nie slapowanie graczy. I spamowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha teraz już wymyślasz.

 

Człowieku!!!

 

On daje slaye jak gość kampi w jednym miejscu czasem nie musi bo go wywala.

 

A to "spamowanie" CELE MAPY to tylko dla dobra servera ,bo wyobraź sobie grę gdzie wszyscy kampią!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

No bo byłem. I dodo jasne ale nie z końca mapy.

 

Sam też widzę bo na CODzie gram dłużej niż ktokolwiek w tym temacie.

 

I ja nie bronie quantiqa  ja mówię jak było a nie jak  to wy to opisujecie"

 

domas jak już mówiłeś to tylko puste słowa

 

"Sam też widzę bo na CODzie gram dłużej niż ktokolwiek w tym temacie."

 

Chyba jedynie na tym... a dodatku to że grasz dłużej na COD to wcale nie mówi że jesteś znakomitym graczem w dodatku nie udowadnia że byłeś tam.



aha i DOMAS   spamy wyrazów "CELE MAPY !!!" przy celowniku w niczym nie pomagają a jak gracz będzie chciał to olać to itak oleje...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

No bo byłem. I dodo jasne ale nie z końca mapy.

 

Sam też widzę bo na CODzie gram dłużej niż ktokolwiek w tym temacie.

 

I ja nie bronie quantiqa  ja mówię jak było a nie jak  to wy to opisujecie"

 

domas jak już mówiłeś to tylko puste słowa

 

"Sam też widzę bo na CODzie gram dłużej niż ktokolwiek w tym temacie."

 

Chyba jedynie na tym... a dodatku to że grasz dłużej na COD to wcale nie mówi że jesteś znakomitym graczem w dodatku nie udowadnia że byłeś tam.

 

 

Nie umiesz nawet cytatów robić hahaha

 

Ja nie mówię ,że jestem super hiper dobry  tylko ze grając tyle na servie umiem rozpoznawać tajsona i ninje.

 

Byłem tam ponieważ sam napisałem na u@ do quanta

 

Co wniosłeś do tematu tą wypowiedzią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykład twojego spamu itemami ? do gracza slaqu jak i mnie dostał tajsona to spamowałeś /wymień aż się broni nie dało zmienić

 

 

spam przedmiotami... ciekawe, zawsze wysyłam 1 propozycję wymiany maksymalnie do jednego gracza jak już, chyba, że sam napisze później.

 

pisałeś coś to to musiało mignąć niezauważalnie szkoda że nie spamowałeś tym tak jak to robisz non stop "admin quantiq" padnie to odrazu CELE MAPY !!! i slap  tak sie robi?

 

 

cele mapy... piszę zawsze, gdy pozostaje mało czasu do końca mapy. Slap na początku daje, jak gracz dalej kampi nie wykonując celów np. CT siedzący na dachu na respie na assault, później zabijam.

 

 

 

piszesz że sprawdzasz? przecież to jest śmieszne ty nawet nie wychodzisz na specta chyba tylko jak idziesz do wc na prośby nie reagujesz jedynie jak twoi koledzy typu kolega wyżej co mnie nie dziwi że cie broni...

 

 

co do specta, jak już DomaS zauważył, są komendy, pozwalające siedzieć na spectate tak, aby wyglądało jakbym grał. Powiedz mi kiedy widziałeś jakiegoś admina na spec? Każda proźba jest sprawdzana, chyba, że ktoś zgłasza poraz dziesiąty kogoś ze skillem jakoby miał aima.

 

co do kultury banujesz kogo chcesz. Jednego banujesz za kulture drugiemu odpuszczasz i gdzie ta sprawiedliwość ja sie pytam.

 

 

Gdy są to zwykłe "ku*wy" rzucone w nerwach najpierw upominam, ale jeśli ktoś nagminnie wyzywa innych graczy to nie odpuszczam, tu jest ta sprawiedliwość

 

 

i słuchaj synku nigdy za nic nikogo nie wyzwałem

 

 

Synku? Komuś odezwał się instynkt tacierzyński... powiadasz, że nigdy nie wyzywałeś? może czas brać jakieś preparaty wspomagające pamięć?

 

 

 

spamy wyrazów "CELE MAPY !!!" przy celowniku w niczym nie pomagają

 

no już się proszę nie pogrążaj, bo mam zbindowane "Cele mapy!!!" w prawym dolnym rogu.

Edytowane przez quantiq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domas mam ci dać linki do twoich bezsensownych wypowiedzi? miałeś ich wiecej niż ja wszystkich postów chyba, a rzucasz sie do kogoś,a jeśli chodzi o spam to wystarczy raz napisac cele mapy a nie 10, bo chyba na to samo wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko odpisujesz przecząco kłamiąc, w dodatku wszstko piszesz tak jak by to H@ chciał usłyszeć widać sumienie nieczyste, aż tak się boisz że adma stracisz... i dobrze bo jest za co. Pamiętaj jesteś TESTOWY i wkońcu do Petrusa dojdzie to co odpieprzasz... i pamiętaj że od dziś każdą grę będę nagrywał i każde twoje spamowanie uwieczniał ssami i nie tylko ja bo rączki masz tak brudne że wkońcu musi to Petrus zobaczyć Pamiętaj o tym za każdym razem jak będę wchodził na serwer...

 

 

Nie umiesz nawet cytatów robić hahaha

 

Ja nie mówię ,że jestem super hiper dobry  tylko ze grając tyle na servie umiem rozpoznawać tajsona i ninje.

 

Byłem tam ponieważ sam napisałem na u@ do quanta

 

Co wniosłeś do tematu tą wypowiedzią.

 

 

 

Pytanie co ty nią wniosłeś... nic nie potwierdziłeś a twoje odpowiedzi nie są nawet wiarygodne

 

co do cytatów piszę jak chcem to jest wolny kraj a według mnie nawet bardziej czytelne

Edytowane przez Wraith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konca mapy nawet widac jak po niebie lata. Chyba pierwszy raz gracie albo idiotow z siebie robicie. Wystarczy stanac i sie przyjrzeć. Za bezsensowne bany bede skladal skargi. Bo tylko ktos dobry item dostanie, zabija niewidzialnych (w szczególności admina) bany leca aby item stracic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Domas mam ci dać linki do twoich bezsensownych wypowiedzi? miałeś ich wiecej niż ja wszystkich postów chyba, a rzucasz sie do kogoś,a jeśli chodzi o spam to wystarczy raz napisac cele mapy a nie 10, bo chyba na to samo wychodzi.

 

 

Proszę bardzo dawaj chętnie popatrze.

 

 

 

Z końca mapy widać jak po niebie lata.

 

No fakt ty widzisz.

 

 

 

 

_________________Wraith jak dojdzie hltv to pokaże Ci bany przy których byłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście przestać spamować? Ciągle te 4 os piszą. "Odpocznijcie" i poczekajcie na świadków, dowody albo Petrusa. Moim zdaniem wszyscy jak leci po warniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko rozważyć to w którąś ze stron, gdyż nie ma dowodów. Jeżeli ktoś dostał błędnego bana za 16bit itp to należy załączyć demko - hltv nagrywa wszystko.

 

Co do admina, to przytoczę dla jasności coś z regulaminu:

 

Pamiętaj! Na serwerach typu ffa nie banujemy za raszowanie oraz kampienie.

 

Pamiętaj! Najpierw należy ostrzec gracza, że łamie regulamin. Ban to ostateczność.

 

Jeżeli uważasz, że ktoś ma 16 bit to oglądnij co najmniej jego kilka akcji, a nie opieraj się na tym, że ktoś Cię zabił 'w powietrzu'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×