Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lost

Problem z Adminem, nie mogę go dodać

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jeszcze dodałem sobie admina w pliku users ini. Dodałem takie coś "LoZt" "haslo" "abcdefghijklmnopqrstu" "a" i działał.

Dzisiaj chciałem ustawić wpisuje amxmodmenu i nic ;/ potem wpisałem złe hasło i nawet nie wyskoczył mi błąd, że źle wpisuje to znaczy że nawet go nie dodalem. Server oczywiscie restartowałem.. Dzisiaj jak tam było zamiast nicku loopback to przemienilem to na LoZt itp i znow nie dziala.

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po tym zrestartowałeś serwer? Zobacz logi serwera.

Sprawdź jeszcze raz plik users.ini - jeśli tam jest wszystko dobrze dodane to po restarcie musi być admin...

 

 

btw.

To już któryś temat, stawiasz własny serwer lub sieć a masz problemy z wgrywaniem pluginów, dodawaniem admina... W podaniu napisałeś, że AMX znasz 7 na 10, wgrywanie pluginów z instrukcję to jest nie więcej jak 5.

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj na SID ( "SID" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "ce" ), wtedy będzie bez hasła, jeśli dalej nie będzie działać to nie mam pomysłu. Po połączeniu się z serwerem sprawdź logi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z logów nic nie wynika nic nie pisze do czego dało by się przyczepić Dałem na SID tez nie dziala ; /

 

Może byc to wina amxbansa ?

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie może, jak dobrze pamiętam to jest trochę wredne połączenie się z bazą danych... chodź z drugiej strony jeśli wczoraj miałeś adma a dzisiaj już nie masz.

może amxbans d3f3nd3r ? ten jak dobrze pamiętam bardzo fajnie działał, sam z niego korzystałem i o ile nic się nie zmieniło to nie powinno być z nim problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×