Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Moto dla początkującego

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 franca

franca
  • Użytkownik
  • Reputacja: 39
  • 140 postów
  • Nick w grze:ale franca.
  • Imię:Ernest

Napisano 19 grudzień 2012 - 19:48

Witam, ponieważ jestem zielony w temacie motoryzacji chciałbym prosić o pomoc i kilka opinii w wyborze motoru dla początkującej osoby.
Mianowicie chciałbym nabyć swój egzemplarz za około 5 miesięcy, zaraz po rozpoczęciu sezonu. Mam bardzo małe doświadczenie z motorami, nigdy nie posiadałem własnego jednośladu, ale jeździć potrafię.

Przede wszystkim jako, że jestem osobą niepełnoletnia, jestem zmuszony jeździć na pojazdach do 50 cm3 pojemności silnika, na co pozwala karta motorowerowa; zdawanie prawa jazdy nie wchodzi w grę. Motor będzie mi służył do codziennej jazdy na niedługich odległościach. Interesują mnie tylko i wyłącznie motory z kategorii szosowe i planuje przeznaczyć na jego kupno nie więcej niż 5000 tysięcy złotych. W grę wchodzą motocykle używane.

Na razie natknąłem się na modele: Aprilla RS 50, Yamaha Aerox, Yamaha TZR i Yamaha Neos.

807b2e7b4de6cadb0ec24040a45346c7.jpg

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#2 Lost

Lost
  • Zbanowani
  • Reputacja: 16
  • 280 postów

Napisano 20 grudzień 2012 - 15:55

Yamaha Aerox... ;)
Posted Image

#3 arnold

arnold

CH*J

• Użytkownik
  • Reputacja: 115
  • 1586 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 22:41

Co ty jak jest zielony w to yamaha aerox odpada . Wiem bo zdawałem na niej karte motorowerową . Ja polecam simson sr 50 albo sr51 oba mam . A jak chcesz komuś zrobiuć nazłość to polecam WSK 125 dobry sprzęt nie zawodny :P . Ale jak co to jakiegoś skutera kup sobie ale nie chińczyka bo zaraz ci się zepsuje .

#4 truskaw

truskaw
  • Użytkownik
  • Reputacja: 22
  • 535 postów

Napisano 25 grudzień 2012 - 12:09

Mój pierwszy , nawet identyczne kolory <3
Super motorek , polecam !

http://allegro.pl/ws...2884821659.html
Dołączona grafika

#5 arnold

arnold

CH*J

• Użytkownik
  • Reputacja: 115
  • 1586 postów

Napisano 25 grudzień 2012 - 17:32

WSK 125 to super sprzęt . tylko jak odbiorę cylinder od szlifa to kurde :D

#6 Ten Znany

Ten Znany
  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • 51 postów
  • gg: 2073489
  • Nick w grze:Jak sie gra w te Karabiny!?
  • Imię:Patryk

Napisano 27 grudzień 2012 - 13:51

hmm ja proponuję raczej Yamaha TZR jest to dobra marka a motor jak na pojemność 50cm3 prezentuje nawet dobre osiągi. Yamaha Aerox jeden z lepszych jednosladów "skuter" naprawde asortyment , który jest na polskim rynku jest naprawde duży poleciłbym tobie jeszcze markę "ROMET". myśle jakbyś dobrze poszukał to dostałbyś w cennie nawet i od 2500zl do 4000zl czyli zostałby ci pieniądze na jaki kolwiek remont pojazdu. Takie jak zmiana tłumika na sportowny , cylinder itp.

Użytkownik Ten Znany edytował ten post 27 grudzień 2012 - 13:53

#7 DonKischoT

DonKischoT
  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • 6 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 18:14

Tzr,rs , derbi gpr 50, bierz z któryś wymienionych. Nie polecam marki romet( i innych chinskich skuterow) no chyba ze masz farta i wybierzesz dobry model, a jak nie wybierzesz to szykuj zestaw kluczy, cierpliwosc, stalowe nerwy. Aerox'a raczej nie bierz, jest dobry fakt, ale majac motorower ogarniesz biegi z którymi bedziesz miec doczynienia w mocniejszych i wiekszych motorach. Nie opłaca sie tuningować "pierdziawki" lepiej jest juz uzbierac kase i kupic 125 :)