Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Propozycje zmian na Call of Duty!

46 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę w tym temacie umieszczać swoje:

 

1. Sugestie co należy zmienić

2. Aktualne błędy, co nie działa

3. Co można dodać

4. Ulepszenia klas

 

Proszę nie pisać próśb o nowe klasy, gdyż jest ich dostatecznie dużo. W ostateczności możemy zmodyfikować, którąś z klas nie używanych pod inną nazwą.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-Jest problem z mapką de_rats na której gracze są "wchłaniani" przez ścianę i nie mogą się ruszyć(taki temat był ,ale chciałem to odświeżyć)

-Nie wiem czy to specjalnie ,ale chyba nie powinno być ,że jak jest perk AWP sniper to ma też 1/1 z he.

-Problem z perkiem tajemnica gierka. Gdy mamy w tym itemie 1/1 z he to nie zawsze to działa.

 

3.Można by było dodać coś na killstrike x10 np.przenieść tutaj predator missle ,albo nalot

 

 

Tyle ode mnie pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Błąd jest na mapce de_rats jak ktoś ma farta pod zlewem utknie jak jest w ct. zaczyna się mapka automatycznie wrzuca kogoś na mijsce jakieś np :pod zlewem i gość nie może się ruszyć .

 

3. Dodać kilka nowych mapek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Problem z mapką de_rats rozwiązany - zostały usunięte dwa spawny pod zlewem.

- tajemnica gierka ma 1/LW, a nie 1/1 - LW jest to losowa wartość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus, tu bardziej chodziło z tajemnica gierka, że jak już Ci sie trafi 1/1 to i tak nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to.

Ja jeszcze proponował bym usunięcie,albo ulepszenie tych klas ,którymi nikt nie gra np. Szpieg

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DomaS[/color]' timestamp='1356101347' post='93431']

Ja jeszcze proponował bym usunięcie,albo ulepszenie tych klas ,którymi nikt nie gra np. Szpieg

Po to jest ten temat. Proszę podawać, które klasy w jaki sposób chcecie ulepszyć lub jakoś zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że szpieg mógłby mieć 100 hp i uzi, strzelec wsparcia mógłby mieć z jedną rakietę, ewentualnie coś innego, bo w tym momencie przy szturmowcu jest żałosną klasą, chyba że opis który jest na serwerze kłamie. Dał bym też strzelcowi wyborowemu np. he bo jest to chyba najwolniejsza ze wszystkich klas.

Można by też zaktualizować ten temat, albo go usunąć bo to jest opis starych klas - http://www.cs-kopytk...klas-items-cod/

NO I DAWAĆ TEN RESET!

 

edit

Jeśli to możliwe to dobrze by było gdyby snajper wraz z dodawaną inteligencją zadawał większe obrażenia, ALBO niech zabija za każdym trafieniem w głowę, bez różnicy ile kto ma hp. Generalnie grać snajperem jest przesrane, chodź na początku gry można mieć inne odczucia. Im ludzie mają większe levele, tym więcej strzałów snajper musi oddać żeby zabić. Przed chwilą grałem nim chwilę i muszę przyznać, że jest to bez sensu. Trafiałem po 4 razy w jednego kolesia, a on dalej biegł. Siłą rzeczy nie można sobie pozwolić na więcej trafień... Pomyślałem, że może po prostu trzeba zabijać strzałami w głowę, ale te nie zadają tyle obrażeń co na zwykłym serwerze ze względu na ilość punktów przeciwnika danych w wytrzymałość.

 

Kolejna propozycja pewnie nie spodoba się wszystkim. Mianowicie chciałbym, aby itemy "tajemnica ninjy" i "kierowca tajsona" zostały usunięte! Tak wiem to jest cod i to niby normalne, że grają tu niewidzialne postacie, tylko niegdyś nałogowo grając na Call od Duty 4 (od czego w końcu ten mod się wziął) nie zauważyłem nic podobnego...! Jak dla mnie te itemy są bez sensu.. To prawda fajnie jest kogoś pozabijać jeśli ten Cie nie widzi, ale to jest równoznaczne z ciągłym ginięciem w ten sposób, co mnie jak i chyba nie tylko mnie niemiłosiernie irytuje. Praktycznie na każdej mapce ktoś ma, któryś z tych itemów. Myślę, że jeżeli traktujemy serwer poważnie to te itemy powinny zostać usunięte.

 

JAK JUŻ MÓWIŁEM CZEKAM NA RESET!! :psy:

Edytowane przez MaTek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "tajemnicy ninji" zgodzę się z MaTkiem. Czasami irytujące jest to, że walisz typa albo nawet kilu, a ktoś niewidzialny podbiega i "ciach"-kosa w plecy. Często posiadacz tego itemu dokupuje Redbulla - co sprawia, że lata po całej mapce, eliminując po kolei przeciwników, nie dając szans na wykazanie się np. graczom z niższym lvl'em. Są kompletnie zdezorientowani. Co prawda sama też tak robię, ale zauważyłam,że przez to, innym graczom podnosi się ciśnienie i często wychodzą po prostu z serwa.Może warto coś zmienić?

Jak dla mnie "kierowca tajsona" mógłby zostać. Oczywiście jest to podobna sytuacja co z ninją, ale tutaj wystarczy jeden pocisk lub granat, aby zabić gracza. Z resztą, jeżeli usuniemy lepsze itemy, możemy liczyć się z falą protestów od graczy. Po co?

 

 

Według mnie reset lvl'i powinien nastąpić jakoś w niedługim czasie. Zauważyłam, że na serwerze gra coraz więcej nowych graczy. Jeżeli ktoś ma 1-5 lvl, nie oszukujmy się, ma nikłe szanse, aby pokonać kogoś ze 120 lub wyższym. Gracze, którzy poprzez długi staż na CoD'zie powinni to zrozumieć. Zdaje sobie sprawę, że będzie to bolesne pozbyć się takiej ilości nabitego expa, ale dajmy szanse innym rozpoczęcia niesamowitej przygody z CS'em na Cs-Kopytko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No właśnie ostatnio zauważyłem ,że admini na cod praktycznie nie wbijają.Skutkuje to tym ,że w tamtym tygodniu w top15 znaleźli się 2 aimerzy i 1 aktyw. HektorV przez 3 dni był bezkarny.Cisnął na aimie od południa i na serwie grało z 12 osób..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bakus , dlatego złożyłem podanie o adma , bo czitery grają . Sami gracze cie posadzają o czity , a dlatego że grać nie umieją . proszę o wypowiedzi , w moim podaniu , może ktoś bd na tak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku myślisz ,że admini nie mają co robić w święta tylko grać całymi dniami w cs?

Troche pomyślcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

EXP jakie jest takie zostawić . Parę nowych mapek by się przydało bo mnie to nudzi już że w nominacji jest rats albo dd2 albo westwood i gracze tylko te mapki wybierają i na okrągło jest gra na tych mapkach .

Jeśli chodzi o adminów to zakup za 30 zł steam posieć trochę na serwie i na forum i złóżcie podanie .

Jak Petrus napisał w jednym z tematów nie pamiętam dokładnie . Jak ma większą aktywność graczy to resetu nie będzie klas . Jeśli to się zmieni to będzie reset .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Stary dobry Arni:D

 

Ja bym jeszcze proponował usunięcie "dupnych" klas(jak bd w chacie to podam).

Zamiast nich dodał inne nowe klasy(np. replikant)

 

PS .

czemu chcecie reset?

Max lv jest chyba 408(czy jakoś tak) a nikt nawet do 200lv nie dobił. A tajemnice ninji zostawić na luzie da się pokonać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset był rok temu, a z racji tego że levele wbija się coraz wolniej pewnie potrzeba z 2 lat żeby wbić maksymalny poziom. Dlatego należy przeprowadzić reset i dać więcej doświadczenia za zabicie. Powiedz mi jak na luzie pokonujesz kolesia, który ma tajemnicę ninji? Rozumiem jak ktoś ma kierowcę tajsona (ma 1 hp), natomiast jeśli ktoś ma tą tajemnice ninji ma normalną ilość hp, czyli lekko może mieć ich 300. W jaki sposób na luzie zabijasz taką postać, która jest jeszcze niewidzialna, często "lata", a jeszcze częściej kampi, by wbić Ci nóż w plecy..? Chętnie poznam Twoją tajemnicę, bo ja jak widzę takie coś to wychodzę z serwa, bo po prostu jest to nie na moje nerwy..

Zgadzam się w 100% z Zuzą, widzę wielu graczy z małymi levelami nie dającymi sobie rady. Z czołowych maksymalnych leveli gra mało osób, a jeśli ktokolwiek i kiedykolwiek mógłby dojść do maksymalnego levela to chyba tylko GRINGO. Jestem pewny, że reset zmusi graczy do gry. Zawsze na tym serwerze było tak, że po resecie na serwerze grało więcej ludzi niż przed, nawet jeśli nie zawsze było ich dużo to po resecie serwer zapełniał się, Teraz graczy jest o wiele więcej i na pewno nie pogorszy to frekwencji. Poza tym jeszcze nigdy w historii tego serwera nie czekaliśmy na reset tak długo! Wiem, że nie łatwo pogodzić się wam z tym, że w pewnym sensie wasza praca pójdzie na marne, ale ludzie to jest cod mod i tutaj reset jest nieodłączną jego częścią, a ten powinien być moim zdaniem przeprowadzony już dawno.. Przeżyłem kilka resetów tutaj i zawsze miałem czołowy level, (nawet w kilku klasach, bo wiele osób nawet nie wie ile czasu potrafiłem dziennie spędzać kiedyś na tym serwerze) i jakoś mi to średnio przeszkadzało. Ostatnio nie grałem bo od kiedy doszły te itemy to jakoś ten serwer nie był taki jak wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował reset w nowym roku od razu skoro chcecie.

 

 

Co do ninji jest bardziej widzialna. Na 32bitach widać zarys postaci ,więc można ją zobaczyć (chyba ze bot kampi).

Nie jest aż tak źle ja bym nie usuwał tego itemu.

Tyle ode mnie

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkimi poprzednikami, sam ostatnio podawałem proponowane daty resetu (1styczeń i np. ostatni dzień szkoły i tak w kółko, albo co rok w 1stycznia lub ta końcówka czerwca), żeby samemu powrócić na CoD'a i kacić jak za czasów "Are you seious ?" :D Exp, minimalnie, dosłownie o kilka procent lepszy, no bo tego 408lvl'a to nikt nie wbije chyba ^^ Tajemnice ninjy faktycznie można usunąć, a w zamian wstawić inny item, ale tajsona zostawić, popatrzysz po radarze gdzie kto przez niego padł, rzucasz HE i po sprawie ;) No i te klasy praktycznie nie używane... Zmiany do snajpera świetnie przedstawił Matek, do innych nie mam pomysłów, zostawię to innym z twórczą wyobraźnią :D, ale trzeba naprawdę zmienić. Nowe mamy są priorytetem !!! Wbijasz, de_rats, de_rats1337, de_westwood, de_westwood_big ewentualnie de_eldorado i tak w kółko -.-'. Tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak możliwe jest wbicie tego 401 lvl. Wg moich obliczeń (na podstawie możliwości rozdania punktów umiejętności) wychodzi max lvl 201. 4 umiejętności (int, hp, wytrz, kond) x 100pkt = 400pkt. Gdzie za każdy lvl dostajemy po 2 pkt na rozdanie to wychodzi 400/2 = 200 | 200lvl + 1(na pierwszym lvlu nie ma do rozdania punktów). To tyle w sprawie max lvl.

 

Dalej, sprawa niskiego poziomu zdobywanego EXP'a. Wg. mnie jest on naprawdę odpowiedni. Nie trzeba się nie wiem jak pocić, żeby wbić kilka lvl'i. Dostaje się EXP'a za:

  • Zabicie przeciwnika
  • Podłożenie paki / rozbrojenie
  • Wygraną rundę
  • Asystę - nawet jak padniemy dostajemy EXP'a

 

@ Tajemnica Ninjy

Zgadzam się, że jest naprawdę trudno zabić kolesia z tym itemkiem, bo jak już wspomnieliście - prawie go nie widać i często lata pod niebem, a spada tuż za plecami żeby dźgnąć z kosy. Można byłoby się go pozbyć - dużo się nie straci.

 

@ reset

Drażliwy temat dla wszystkich, zarówno dla tych którzy mają wysoki lvl (większość będzie przeciw) jak i dla tych którzy zaczynją - oczywiste, że chcą mieć wyrównane szanse. Reset jest POTRZEBNY.Ostatnio zauważyłem, że gra coraz więcej nowych graczy z naprawdę niskimi lvl'ami - aż mi się czasem ich żal robiło jak na mnie trafiali. Większość z nich po 3-4 razach napotykania się z potężniejszym przeciwnikiem po prostu wychodziła - gra nie miała dla nich większego sensu. I tu prośba: Petrus, reset JAK NAJSZYBCIEJ - serverownia na pewno na tym nie straci. Ci co mają grać, będą grać dalej, a z pewnością pojawi się sporo nowych graczy.

 

Tyle ode mnie na razie. Co do ulepszenia itemów, jak i klas przez nikogo nie użwanych - odezwę się troszkę poźniej. Potrzebuję ogarnąć czego się nie używa i jak można to poprawić.

Pozdrawiam GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Co do expa to lekko przyśpieszyć i GRINGO expa też dostajesz za samo trafienie wroga.

 

Ulepszenie perku:

uszy araba-Pisze ,że leci Ci szybciej exp,ale nic się nie zmienia

(ten post bd edytował)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemnica Gierka miałem 1/1 z he + 25 dmg i mi nie dział skapnołem się na rats rzuciłem he na resp tt i ani jeden nie padł ok więc wchodzę tam a we mnie nawala pół tt . Tu jest cytat z tego posta o resecie . http://www.cs-kopytk...li/page__st__60

 

To, że 3 osoby na zmianę piszą o tym samym to nie znaczy, że trzeba wprowadzić reset. Na serwerze dziennie gra kilkaset osób. Czytam wszystkie tematy i takie posty jak w/w są nie na miejscu.
Zastanowię się co do resetu, gdyż nie wiem czy jest to odpowiednie dla serwera. Tendencja graczy w ostatnich kilku miesiącach raczej rośnie, a nie maleje. Na serwerze jest max 400lvl. Napiszę w najbliższych dniach na forum odnośnie resa na COD i DM.

 

 

PS .
czemu chcecie reset?
Max lvl jest chyba 408(czy jakoś tak) a nikt nawet do 200lv nie dobił. A tajemnice ninji zostawić na luzie da się pokonać

Widzicie Petrus pisze max 400 lvl a Domas 408 . Ja tylko poprawiam wpadki jak ktoś inny nie zakumie .

 

Ciemne masy z was ???

 

 

http://www.volta-sq.pl/de_-321/13021-de_dust65.html

http://www.volta-sq.pl/de_-321/13015-de_novus.html

http://www.volta-sq.pl/de_-321/13007-de_csr.html

http://www.volta-sq.pl/de_-321/11058-de_chernobyl.html

http://www.volta-sq.pl/de_-321/10892-de_sahara.html

http://www.volta-sq.pl/de_-321/4573-de_fate.html podobna co cbble

http://www.volta-sq.pl/de_-321/11058-de_chernobyl.html

 

To są moje propzycje nowych mapek na COD .

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arnold

 

Nie wiem co chciałeś osiągnąć super-hiper wytłuszczonym, czerwonym stwierdzeniem: "CIemne masy z Was???" - Widzę potencjał, ale programistą to Ty raczej nie zostaniesz. Jak dla mnie kwalifikujesz się narazie na miano MistrzaPainta. Na przyszłość NIE OBRAŻAJ INNYCH & ZBYTNIO NIE EDYTUJ CZCIONEK KTÓRYMI PISZESZESZ

 

 

Co do Waszych propozycji dorzucenia nowych mapek - powiem krótko. Nie postaraliście się chłopaki. Osobiście nawet nie chciało mi się otwierać każdego linku i sprawdzać co Wy tam wyszukaliście. Ściągnęliście chociaż te mapy i zobaczyliście jak to wygląda w grze, a nie tylko na zdjęciach? Nie chwaląc się, tu macie pewnego rodzaju wzór: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/15340-nowe-mapy/ . Nie wybierajcie pierwszej lepszej mapy, tylko ze 2-3 przemyślane, a przede wszystkim sprawdzone. Najlepiej stworzyć nowy, osobny temat i tam wrzucić swoje propozycje map.

 

Tyle ode mnie. GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×