Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

TURNIEJ Offtopic turniej csk zima 2012

131 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym chętnie obejrzał na hltv ten mecz...^^ ;) Jeśli Petrus będzie na tyle łaskawy i udostępniłby to byłbym bardzo wdzięczny ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do organizatora.

Jest taka możliwość, gdy wygramy, to odznaka agenta 007 można przekazać komu innemu? Mnie nie jest ona potrzebna, a kolega gra na BF2+DM, ma chrapkę na nią.

 

 

Team B ma niemal 100 szans na wygraną :D

 

Dru, zostań wróżbitą, skoro tak trafnie przewidujesz losy tego turnieju ;)

Edytowane przez someone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie Wam to udostępnię. Niestety nie wiem czemu, ale z linku nie da się wejść. Podajcie godzinę to dodam demko, a swoją drogą obczaję co nie gra w normalnym pobieraniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus masz 0 oraganizacji razem z tym całym twoim składem sędziowskim i redaktorami. Powinien być osobny temat na wyniki żeby było wszystko jasne czarno na białym a nie szukać wyników bo wy pierdolicie jakieś głupoty za przeproszeniem. Powinien być temat "wyniki" i temat "offtopic turnieju" bo wyniki to nie offtopic. To wszystko jest zorganizowane na wariackich papierach. Mogłes napisać ja bym chętnie pomógł bo juz robiłem coś takiego gdzie indziej. A nie opierać sie ciągle na tych samych. Krótko mówiąc turniej zorganizowany na poziomie szkolnego lana miedzy klasowego.

Edytowane przez {WGW} Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Może i nie gram w turnieju może i troszkę za ostro powiedziane {WGW} Dodo, ale jest w tym troszkę prawdy. Turniej jest , że tak powiem bałaganem, powinno być tak jak kolega wspomniał oddzielnie "wyniki" oddzielnie "offtopic" byłoby przejrzyściej i każdy by szybciej się w tym łapał . Myślę , że w kolejnej edycji tego turnieju bądź innych będzie już OK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
{WGW} Dodo[/color]' timestamp='1355169466' post='92312']

Petrus masz 0 oraganizacji razem z tym całym twoim składem sędziowskim i redaktorami.

 

Co do redaktorów to oni pomimo szumnych zapowiedzi coś mało się starają.

 

Tak jak truskaw wspomniał, myślę że w kolejnych turniejach i edycjach będzie już lepiej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodo, ja mam 0 organizacji? Nie powiem kto zakłada co chwilę jakiś irytujący temat z idiotycznymi propozycjami.

 

Gdzie widzisz w offtopic wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wiem jak wyglądały poprzednie turnieje jeżeli w ogóle takowe były, ale ten to jak na razie w kwestii organizacyjnej niestety dno. Spodziewałem się innych rozwiązań, a przede wszystkim jakiegoś podziału, normalnych zapisów i terminarzu. Nie mówię tak dlatego, że sam bym to lepiej zrobił, bo nie chce się wiązać w organizację, ale masz do tego ludzi, wystarczy wszystkich odpowiednio przydzielić, zrobić pod tematy.

 

Nieporozumieniem jest offtopic z wynikami, nie kminie do tej pory dlaczego jeszcze nie zostało to zmienione. Ale zaczynając od początku. Spodziewałem się otwarcia zapisów, wyznaczenia jakiejś granicznej daty na ich zakończenie ewentualnie jeżeli brakowałoby teamów to przedłużyć o kilka dni ten czas, może ktoś nowy pojawi się na serwerze/forum i będzie chętny. A tutaj proszę, wszystko w jeden dzień załatwione, bodaj o 13 piszesz, że zakończenie zapisów będzie o 18-20... o 18 podajesz całą rozpiskę w dziele "zapisy" co jest kolejnym błędem, więcej zamieszania i szukania informacji. Co więcej terminarz ustalasz o 18 jednego dnia, aby już drugiego rozpocząć zmagania, niestety ale chyba mało który z graczy spodziewał się, że następnego dnia zaczynamy i najzwyczajniej trzeba się było wycofać (przynajmniej w pierwszym meczu tak mieliśmy z druzyną J) bo nie było kontaktu z resztą zespołu. Nie wiem jak to będzie przebiegało dalej, ale mam nadzieję, a raczej głęboko w to wierzę, że zmienisz w jakimś stopniu strukturę organizacji, bo tak być nie może, że Ty wszystko ogarniasz, a reszta adminów/redaktorów o niczym nei wie.

 

Podział jest niezbędny, tak jak napisał Dodo pozwala to na przejrzyste monitorowanie wszelkich poczynań, a jeżeli chcesz podyskutować na temat turnieju to wybierasz się do działu offtopic i piszesz ile tylko masz ochotę.

 

1. Regulamin (zamknięty) 2. Informacje (zamknięty) 3. Zapisy 4. Wyniki (zamknięty) 5, Offtopic

 

Przynajmniej tak to w moich oczach powinno wyglądac, może część się nie zgodzi, ale myślę, że większości idea się spodoba.... to taka drobna uwaga ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pewnie 90% z Was jakbym nie zrobił takiego tematu np. z offtopicem itp. wrzuciła by to do jednego worka i nawet nie wiedziała by, że taki temat można zrobić. Szukasz dziury w całym.

 

Rozpiska? Nie denerwuj mnie nawet. Cały dzień zapierdol, a co chwilkę wchodziłem na gg itp specjalnie dla 1 rzeczy, ale o tym za chwilkę. Miało być inaczej, a wyszło jak zwykle? skąd ja to znam... Czy sobie dobrze przypominam, czy może inni się wykłócali w osobnym temacie o konkurs, zapewniając, że wszystkim się zajmą.

Przychodzi co do czego, a takiego Looq nie ma 2 dni na gg. No cóż, mówiłem, ale wyszło jak zawsze. Petrus zrobi konkurs, logo, załatwi nagrody, rozpiskę, serwer, skonfiguruje serwer (tu mnie ciekawi - [ps sory Ito nie do cb] - same koxy, a jak pytam 10 osób czy umieją wejść na ftp i skonfigurować serva pod turniej i wgrać mapy to pytają co to ftp? wtf?) i dopilnuje wszystkiego. No tak, załóżcie nowy temat ze spamem na 10 stron jak to chcecie zmienić świat.

W każdym z takich tematów piszę, że przerabiałem to 100 razy i zawsze jest tak samo. Za miesiąc znów wejdzie jakaś osoba z genialnym pomysłem np. zrobić klan i cykl się zamknie.

Puste gadanie do niczego nie prowadzi. Najlepiej się wypowiadać, co by się zmieniło, dodało itd ale jak przychodzi co do czego to cisza i nikt nie wychyla nosa.

 

ps. sory za składnie, ale już śpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ludzie i po co wy sie tak spinacie ? Przecież to tylko'głupi' turniej, a wy robicie z tego niewiadomo co. To jest pierwszy (o ile dobrze pamiętam) tego typu turniej, który ma 'nas' dopiero nauczyć jakie błędy popełniliśmy w organizacji... To raczej ma być na luzie, a Wy walicie takie głupoty, że Wam komentatora brakuje. To co może Petrus ma jeszcz Szaranowicza i Szpakowskiego do nas zaprosić, żeby nam tutaj zrobili ładny koment... Widać, że Petrus stara się jak może, a wy mu jeszcze wypominacie, że rospiske grup zrobił 5 minut za wcześnie albo brakuje jednego podtematu... Czepiacie sie o takie nieistotne szczegóły... A popatrzcie też z drugiej strony. Zamiast się cieszyć, że w ogóle udało się zorganizować turniej, że możecie sie wygrać ile tam chcecie, że zaprezentujecie co umiecie, to Wy tak jakby to była gra o złote gacie. Wg mnie powinniście to docenić, że nie musicie tego robić sami i że nasz wspaniały wódz :D się tym zajął, bo mógł to zwyczajnie zignorować...

Podsumowując:

 

Zero spiny - luzik ziomy :D To tylko gra

Doceńcie troche to, że to Petrus sie wszyskim zajął, bo naobiecywać umie każdy, a potem wielkie skargi lecą...

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i Ja się wypowiem, pewnie nikogo to i tak nie będzie interesowało ale muszę to napisać !

Nie doceniacie tego że Petrus zorganizował turniej, macie ciągle do niego jakieś że tak powiem ''sapy'' a nie pomyśleliście o tym żeby do niego napisać, zaproponować pomoc, wy byście tylko chcieli wbić na gotowe i grać, mieć nagrody i radość z gry, a tą najczarniejszą robotę wykonuje Petrus, Może spróbujcie go zrozumieć ?! Może nie wszystko jest idealnie zrobione, ale ważne że wogóle coś jest.

Następnym razem, jak będziecie organizować turniej, poradziłbym najpierw załatwić do organizacji zaufane osoby i zrobić to tak jak napisał ZiomeQ.

PJONA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale podpinam się pod wypowiedź ziomq'a , czy jak Ci tam.

trochę za dużo latania po stronach, dowiadywania sie, z kim będziemy grali następny mecz, jaki może być przeciwnik.

Osobiście, zrobiłbym to tak :

offtopic do faworytowania ( lubię neologizmy ) , zapisy osobny temat( zamknięty ) , terminarz ( zamknięty, tylko Petrus mógłby go edytować ) , wyniki ( oczywiscie temat otwarty, TYLKO i wylacznie z postami odnosnie zakonczonych rezultatow, niepotrzebny post - pkt ostrzeżenia/usuwanie posta )

 

takie jest moje zdanie, gówno mnie obchodzi, czy kogoś to interesuje, lub nie.

 

pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Teraz co do meczy. Nie wiem czy ktoś przeczytał ale uzgodniliśmy z drużyną G że nie gramy jutro tylko dziś o 21:30 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus ponownie pocisnął marudzących:D

 

ZERO organizacji?:

1-To pierwszy turniej tego typu na tej sieci

2-Zrób to lepiej

3-Petrus nie ma pomocy ze strony innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus[/color]' timestamp='1355174026' post='92330']

same koxy, a jak pytam 10 osób czy umieją wejść na ftp i skonfigurować serva pod turniej i wgrać mapy to pytają co to ftp? wtf?)

Mowiłem że miałem swój serwer chyba w podaniu więc z czym problem napisać do mnie o skonfigurowanie serwera? To że ktoś ma dobry skill w cs nie oznacza że ogarnia techniczne jego aspekty.

Petrus[/color]' timestamp='1355174026' post='92330']

Przychodzi co do czego, a takiego Looq nie ma 2 dni na gg.

Widać ostatnie logowania, ostatnie wypowiedzi więc czemu nie bierzesz aktywnych graczy.
Petrus[/color]' timestamp='1355174026' post='92330']

Petrus zrobi konkurs, logo, załatwi nagrody, rozpiskę, serwer, skonfiguruje serwer

Złożyłem propozycje na admin chat wiesz jaka to wielce sobie radzisz, wszyscy uważaja że dajesz rade ale wiadomo nikt nie ma 24 H wolnych

DomaS[/color]' timestamp='1355241982' post='92372']

3-Petrus nie ma pomocy ze strony innych

 

Tak ciężko napisać do kogoś "Siema robie turniej pomożesz?" ja bym sie zgodził

Edytowane przez {WGW} Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
{WGW} Dodo[/color]' timestamp='1355245243' post='92381']

Mowiłem że miałem swój serwer chyba w podaniu więc z czym problem napisać do mnie o skonfigurowanie serwera? To że ktoś ma dobry skill w cs nie oznacza że ogarnia techniczne jego aspekty.

 

Zacznę sobie zapisywać w notatniku wszystkie wypowiedzi.

{WGW} Dodo[/color]' timestamp='1355245243' post='92381']

Widać ostatnie logowania, ostatnie wypowiedzi więc czemu nie bierzesz aktywnych graczy.

 

Bo to on zaproponował konkurs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie było mnie na gg, miałem mało czasu. Szkoda, że wszystkiego nie obgadaliśmy tylko Petrus zaczął wszystko sam robić, a ja tylko zdąrzyłem napisać regulamin. Prosiłem też o przydzielenie jakiegoś moderatora do tego działu żebym mógł mu mówić co robić (usunąć tematy starego turnieju, albo je przenieść).

To, że mnie nie było na gadu.. no sory, używam go tylko w pracy do gadania jak się nudzę, na forum i steam jestem codziennie. Przepraszam, nie miałem czasu, a mimo to byłem gotów do pracy. Nie mam żadnych uwag, ani pretensji, jeśli wy macie to ok.

Stworzyłem nowy temat z wynikami, mam nadzieje, że będzie tam to co ma być (wyniki, ssy, dema).

Co do turnieju, myślałem, że będzie więcej chętnych, ale niestety troszkę za mało czasu na zapisy i reklamy według mnie - wszystko na hop siup, ale cieszmy się z tego co jest, bo nie spodziewałem się, że będą aż takie nagrody!

 

Zamiast narzekać to podziękujcie Petrusowi za chęci i angaż, mnie możecie zjeść czy zrobić co chcecie (myślę, że każdy ma prawo do prywatnego życia).

 

Jeszcze raz - Petrus dzięki za turniej!

Wszystkim życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×