Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lost

Server

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż kiedyś byłem jeszcze głupi i kupiłem serwer, lecz nie wiedziałem jak coś wgrać na niego i go wgl jakoś postawić zeby siędało grać.

WIęc proszę was o pomoc jak to zrobić krok po kroku ;p na google nie znalazłem interesującego mnie poradnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie sie ogulnie się dało się pisze osobno,..(dla ogarniętych) a co do google znalazłem pełno odpowiedzi...i z tego co sie domyslam jestes delikatnie ciemny i nie kumaty...dla tego nie znalazłeś odp na swoje pytanie...ogarni sie a potem zadawaj pytania...sęsowne..:/ i co znaczy to ze wczesniej byłes Głupi? teraz jesteś jeszcze bardziej? nie trawie cie koles....

Edytowane przez dominatowymiatologika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie sie ogulnie się dało się pisze osobno,..(dla ogarniętych) a co do google znalazłem pełno odpowiedzi...i z tego co sie domyslam jestes delikatnie ciemny i nie kumaty...dla tego nie znalazłeś odp na swoje pytanie...ogarni sie a potem zadawaj pytania...sęsowne..:/ i co znaczy to ze wczesniej byłes Głupi? teraz jesteś jeszcze bardziej? nie trawie cie koles....

 

dominatowymiatologika weź się nie pogrążaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x up widać, a ty nie byłeś dzieckiem ? ogarnij się sam. Pisze nie znalazłem interesującego, czytaj ze zrozumieniem :) a po 2 mam słaby internet i strony nie szybko mi wchodzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×