Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
vanethar

KampNO.pl - nowe stawki!

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ta sieć serwerów to oszuści . Muj kumpel kupił vip-a i nie dostął kupił 2 raz nie dostał kupił tak jeszcze 4 razy inie dostał .Ja też tam grałem nie ma rewelacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
arnold[/color]' timestamp='1351312305' post='88363']

Ta sieć serwerów to oszuści . Muj kumpel kupił vip-a i nie dostął kupił 2 raz nie dostał kupił tak jeszcze 4 razy inie dostał .Ja też tam grałem nie ma rewelacji .

Ogarnij się człowieku. To nie sieć serwerów, tylko serwerownia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne część z Was zauważyła, wygląd strony www.KampNO.pl został odświeżony. Jest to dopiero początek zmian, które zostaną wprowadzone w najbliższym czasie w naszym serwisie.

Mamy zamiar wprowadzić bardzo dużo projektów, które przyniosą liczne korzyści naszym stałym oraz przyszłym klientom. O wszystkim dowiecie się już niebawem, a więc zachęcamy do częstego odwiedzania witryny oraz do skorzystania z naszej oferty na odświeżonej stronie.

 

Wszelkie uwagi dotyczące zmian prosimy kierować na adres mailowy KampNO@KampNO.pl

 

Ta sieć serwerów to oszuści . Muj kumpel kupił vip-a i nie dostął kupił 2 raz nie dostał kupił tak jeszcze 4 razy inie dostał .Ja też tam grałem nie ma rewelacji .

Dlaczego Pana kolega nie wyjaśnił tego? Mówisz o sieci KampNO a nie o firmie, to dwa różne podmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×