Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Quatu

Restart lvl'i

69 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Co 6-7miesięcy?!

bez sensu nie opłaca się wbijać lv.

Lepiej zrobić tak , że zrobi się ankiete raz na 1-2 lata w jakim miesiącu reset i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej co pol roku zrobic ten res i zmniejszyc exp wtedy nie bedzie problemu ze ten nabil wysoki lvl i on nie chce go stracic.Ja tez mam 122 i jakos nie przezywam tego ze go strace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się na zmniejszenie expa, ponieważ lvl to przewaga nad innymi i jak ktoś się stara i siedzi dużo na serwerze to należy mu się ten lvl. A nie wbije Ci świerzak i Cie karci. Zasłużony grać musi mieć przewage nad innymi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zdanie ma :-P

Ja sądze ,że powinien reset być raz w roku po sylwestrze(jak już wstaniecie :-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Domas się zgodzę . Myślicie że w 6 miesięcy będzie prosto nabić 100 lvl i zaraz reset , to będzie bezsensowne . Tak jak zauważyłem parę osób poparło moją datę 01.01.2013 r . A reset może być co rok . Bo co 6 miesięcy albo co pół roku to serwer nie będzie już tak dobrze rozkręcony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 100 lvl w miare szybko i płynnie idze. Schody tak naprawde zaczynaja sie od 140+. W tej chwili mam 180 i wbjanie kolejnego lvl zajmuje mi 2-3 dni (jak dłużej na servie posiedze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jaki masz . Ale myślisz że każdy będzie siedział jak noob na cs i grał jak debil jakiś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plastuch94[/color]' timestamp='1354386656' post='91540']

PETRUS!!!!!czekamy na twoj głos

Warn za spam. n/c

 

To, że 3 osoby na zmianę piszą o tym samym to nie znaczy, że trzeba wprowadzić reset. Na serwerze dziennie gra kilkaset osób. Czytam wszystkie tematy i takie posty jak w/w są nie na miejscu.

 

Zastanowię się co do resetu, gdyż nie wiem czy jest to odpowiednie dla serwera. Tendencja graczy w ostatnich kilku miesiącach raczej rośnie, a nie maleje. Na serwerze jest max 400lvl. Napiszę w najbliższych dniach na forum odnośnie resa na COD i DM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×