Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Quatu

Restart lvl'i

69 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

na początku roku był reset - więc na dzień dzisiejszy jest on KONIECZNY !!!

 

@Petrus czekamy na Twój ruch rofl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle na ten temat...

Quatu czy jakoś tak słuchaj grasz juz dosc sporo na serwie tak jak ja z 2 lata juz bedzie grasz na starym codzie dostajesz w pysk przez 1 reset ale odbudowujesz się i dążysz dalej do celu i wbijasz ten 150 lvl komandosem.KOMANDOSEM BEZ AUTOMATU.TYLKO DGL I USP.

Gdybyś grał tyle i wbił ten lvl a tu reset to byś raczej już na serwie nie grał co nie?

Moim zdaniem ponieważ mam spory lvl z resetem się wstrzymajcie droga administracjo ponieważ na serwerze bodajże max lvl jest 400 (przynajmniej do tego stopnia jest podany need exp) to przynajmniej się zbliżmy do tego lvla.

Jeśli porobiłęm błędy ortograficzne to sory ale szybko pisałem :D.

Pamiętajcie złotą zasadę "KNIFE VS KNIFE IS ALWAYS NEUTRAL".

Z poważaniem <<USP>>Konri

 

Have Fun :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

no więc tak, zaczyna się moja reaktywacja na Cod, co oznacza, że nie pogardzę tym resetem :) dobry był nawet pomysł co 4 miesiące, fajne daty, ale to trochę krótko na nabicie 100 lvl przez średniego skilla gracza, niewiele osób z grających dochodzi do tego lvl, 2 razy w roku, 1 styczeń i 1 dzień wakacji, to moje zdanie, co do resetu teraz - 1 stycznia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest problem z nowymi graczami, gdyż ciężko im zabić duże lvl. Jednak na serwerze z tego co widzę jest ogromna ilość dużych lvl i ciężko powiedzieć jak zareagują na reset.

 

Puki co zmieniłem stawki cennika expa w sklepie na bardzo przystępne.

http://sklep.cs-kopytko.pl/index.php?id=expcod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie nie masz co liczyc na resa.

1.Z głosowań, które ostatnio zacząłem robić, pt.: "Czy reset lvli to dobry pomysł?", większość graczy była na NIE. Stąd też dokładna data nie jest znana.

2. Jak zauważył to Petrus, Nasz COD przeżywa pewnego rodzaju "odrodzenie". Chodzi mi tu o natężenie graczy, które w ostatnich tygodniach stale wzrasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zgadzam się GRINGO też to zauważyłem,lecz może jakby gracze zauważyli reset to nawet ,by ich było więcej!!!

Ale to tylko hipoteza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ja to zauważyłem po dłuższej przerwie.

Coraz wiecej graczy, a to cieszy :)

I wcale nie jest tak ze nie da sie zabic wysoko lvlowe postacie poprostu trzeba

wpakowac w nich caly magazynek i biegać do okoła, oto cała filozofia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tak jak mówi Seszele! Co pół roku. W końcu to się może stanie tradycją i dla niektórych będzie to najszczęśliwsza data na świecie ( Bo będą mogli zabić GRINGO :D ), a dla innych ( GRINGO ) chyba najgorsza i mogą tego nie przeżyć psychicznie i ... powieszą się na strychu jak to pięknie ujął Petrus lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Plastuch, hahaahha "Wcześniej" ? ;D 11.11.12 już był.

 

Ja proponowałbym z dniem 1-wszego grudnia zrobić reset., ew tak na mikołajki 6.

 

Co do exp'a. Uważam, że jest teraz bardzo dobrze ustawione. Nie jest on zbyt wygórowany a i lvl da się bez problemu wbić. To powinno zostać bez zmian,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja proponuję reset na koniec świata :D

21.12.2012r. - taka data żartobliwa i jest z prawie miesięcznym wyprzedzeniem ;)

Dodatkowo można wpisać do say na serwerze informację, że tego dnia zostanie zresetowany lvl.

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zrobić reset lvl i ranku w 1 dzień roku 01.01.2013 r . O ile ktoś dożyje . ale tak na serio można dać na nowy rok i co roku się szczeli reset lvl i będzie git majonez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku to chyba trochę za długi czas, ale może być np. co 6 miesięcy, albo tak co 4, żeby było to przynajmniej 2 razy w roku zrobione...

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jak najszybciej zrobic tego resa 01.12.12 i tyle a nie wy wymyslacie jakies daty konca swiata

Edytowane przez plastuch94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×