Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
lou.

Przydatne komendy

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Komendy:

 

setinfo "_vgui_menus" "0" - zmienia menu zakupu broni na stary, klasyczny i wg mnie szybszy styl

 

cl_weather "0" - wyłącza deszcz np. na de_aztec, albo śnieg gdy mamy tzw. świąteczny klimat

 

stopsound - wyłącza dźwięki mapy np. deszcz na de_aztec, buczenie ciężarówki na de_train, roboty obok respa, bsa na de_train itp. (komenda jest na 1 runde, a więc polecam zbindnować); komenda ta też mutuje cały dźwięk w grze, gdy dany klawisz przytrzymujemy cały czas

 

cl_crosshair_color "255 255 255" - biały kolor celownika, wg mnie najlepszy ze wszystkich do wyboru

 

cl_dynamiccrosshair "0" - celownik nie zwiększa rozmiaru podczas biegu, skoku

 

net_graphpos "3" - wykaz fpsów, choke, lose, pingu itp.

 

cl_autowepswitch "0" - gdy wbiegniesz na broń, mając tylko pistolet, nie wyciągasz od razu tej podniesionej broni

 

hud_fastswitch "1" - szybka zmiana broni, wystarczy kliknąć klawisz do broni (1,2,3 itd.), bez potwierdzenia PPM

 

Jak użyć?

To proste, wystarczy otworzyć konsolę (~) i wpisać daną komendę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja dorzucę coś od siebie

 

 

 

 

komenda na fajny kolor czcionki - bialy. Zobaczcie - ja tak gram od dawna i imho jest najlepiej

 

con_color "255 255 255 0"

 

(pamietać o cudzyslowiu, bo inaczej nie zadziala prawidlowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łap browca :-D Jedne z ważniejszych i bardzo przydatnych komend, dobra robota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od jakiegoś czasu przestałem słuchac komend co polecają innni...wpisałem pare i zjebał*m całego cs-a wogóle nie dało sie grać i dla tego teraz juz nic nie zmieniam:) wam tez tak radze:)lepiej sie przyzwyczaic i juz:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×