Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Osama

Synchronizacja TEL-PC

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Chciałem się was zapytać czy znacie może jakiś program dzięki któremu zsynchronizuje telefon (Samsung Galaxy Ace) z moim PC.

Chodzi mi o wysyłanie np. wysyłanie muzyki/zdjęć bez podłączania kabla USB, bez używania bluetooth i innych takich. Chodzi głównie o neta, o jakiś program który się połączy i da mi dostęp do reszty. Słyszałem parę razy o takich rzeczach ale nie znam dokładnie nazwy. Szukałem oczywiście w necie ale tam jest tyle tego a i tak w większości to wszystko gówno. Liczę na jakieś sprawdzone programy ;) Za każdy PIWO! :D

Dzięki wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo to będzie najlepszy chyba program zrbiony przez jednego gościa :P ---> KLIK

Możesz poszukać także inny program który będzie bardziej Ci pasował masz link do forum

------> KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miarę działa ale żeby śmigało musi być podłączony przez USB albo przez WiFi ale tego nie ogarniam ;)

Jakieś inne propozycje ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz lapka/kompa na win 7 to zrób tak : ściągnij TEN program zrób sobie sieć dla fonka i się połącz przez WI-FI. Ten program służy do robienia darmowego internetu, tylko musisz sam najpierw za pomocą lapka/ kompa mieć dostęp do neta. Polecam program sam z niego korzystam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten program będzie Ci odpowiadał KLIK . Ja tam specjalnie w samsungach się nie orientuję , ale mój kumpel ponoć korzysta właśnie z tego programu i wszystko śmiga dobrze ;p Tak czy inaczej spróbować nie zaszkodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michal95, Samsung Kies jest na tel z oprogramowanie BADA a Osama, ma tel na andku :P i na dodatek to działa tylko przez kabel USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BtL w miarę dobrze mówi ;D

Chodzi o to że mam zamiar pojechać na wakacje trochę na wieś a tam jest taka sprawa że jest internet ale nie ma kompa ;D A u mnie w domu komputer może być włączony 24/7 więc chciałbym taki program że wchodzę Sobie na telefonie W NETA (USB odpada, a WiFi no oczywiście ale to będę kompletnie inne sieci niż u mnie w domu) i wrzucam np. Zdjęcia na kompa używając telefonu. Taka niby synchronizacja czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam na wsi będziesz miał dostęp do internetu na tel (wi fi lub normalnie) ?

1 ) KLIK

2) Możesz spróbować poprzez TeamViewer

3) i znalazłem też takie coś ---> KLIK

 

Może coś będzie z tego odpowiadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmm i skończyło się:D

Najlepsze rozwiązanie to chyba te które odkryłem przez przypadek :D

No więc wystarczy ściągnąć najnowsze gg na TEL i na PC i tam jest dysk 3GB ;d

I z telefonu nie ma żadnego problemu żeby wgrywać na ten dysk a potem na kompie można spokojnie sobie to pobrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×