Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Grudii43

SKARGA NA BtL

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tej BtL weź mi gościu ogarnij za co ty mi bana wstawiłeś ??

Za jakie screeny na forum skoro gram już od pół roku na codzie i nigdy bana za nic nie dostałem a ty mi tu nagle z czymś wyskakujesz ?? Ja żadnych screenów nie robiłem i nie wstawiałem po za tym nie raz byłem sprawdzany przez praktycznie większość adminów na codzie po za tym znają mnie tam wszyscy i nagle ban coś ci się chyba porąbało w głowie....

Ty jakiś nie ogarnięty jesteś admin albo nie wiem drażniło cięto że ci nie szło na codzie i padałeś jak dziecko??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że grasz jakiś czas na serwerze nie zwalnia Cie z tego aby admin Cie sprawdził gdy podejrzewa Cie o oszustwo, grywałem z tym adminem i miałem przyjemność przyjrzeć się jego pracy na pewno miał jakieś podejrzenie to zrobił Ci ssy? wrzuć je!!! widocznie masz coś do ukrycia jeżeli w taki sposób się zachowujesz jak totalne male dziecko któremu zabrano zabawke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź mnie nie rozśmieszaj...gdybym miał coś do ukrycia nie pisałbym skargi więc daruj sobie takie głupiutkie uwagi ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zajrzyj do wątku prośby o odbanowanie masz 30 minut od dodania przez admina bana po tym czasie nawet gdy wrzucisz ssy/demo czyste ub nie bedzie wiec się nie telep tylko zrób co trzeba i cisza, admina są po to aby sprawdzać graczy i banować oszustów BTL też jest człowiekiem a jak wiemy każdemu może przydarzyć się pomyłka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ss zrobiłem ci dobrą godzinę temu i jeżeli jesteś 'czysty' to byś je wrzucił -,-

 

edit//

 

inni gracze skarżyli się na Ciebię, gdy Cię sprawdzałem wydawałeś mi sie podejrzany więc zrobiłem ss...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne....człowieku znają mnie wszyscy Admini na codzie którzy grają ze mną już ponad pół roku...i nagleeee się wszyscy na mnie skarżyli i akurat ty miałeś takie zarąbisteee szczęście bo mnie podejrzewasz....no człowieku pewnie mam wh,aima i speeda gram nocami i lvluje żeby nie wiem koksić a czity wyłączam za dnia :D

Puknij się w głowę....człowieku 3 resy przeszedłem na codzie z wieloma graczami i na pewno jestem cziterem i ogólnie....żenada w tym momencie....tacy admini jak ty według mnie włąśnie zniechęcają graczy na codzie....bo nie zastanowisz się nie oprzesz o inne fakty...chociażby patrząc na to że mam 113 lvl jednej postaci 61 drugiej itp,a dla jasności lvla nigdy nie kupiłem sam wyexpiłem każdą postać nie raz i są ludzie co to potwierdzą bo grali ze mną :)....to mógłbyś się domyślić o ile myślisz w ogóle że chyba jednak jakimś cudem gram bez czitów skoro jeszcze jestem i nikt mnie nigdy za nic nie zbanował....przecież to idzie wziąć na logikę,a z ssami nie będę się bawił bo jakiemuś dzieciakowi się nudziło i wstawił mi bana bo dostawał wciry...dobranoc ja już odpuszczam tego serwa za stary jestem aby się użerać z takimi dzieciakami jak ty....tylko ci współczuję reputacji u innych adminów na codzie a wiesz mi że z tymi co tam grywają najczęściej już się porozumiałem w tej sprawie i będą to rozpatrywać :)

Powodzonka w grze :)lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to mnie rozbawiłeś haha jeżeli ss, które ci zrobiłem są czyste to dlaczego nie wrzuciłeś ich do tej pory ?! przypomne Ci ss'y są po to żeby sprawdzić czy dany gracz jest odpalony, jeżeli nie będzie gral na haxach to je wrzuci, a ty widać jestes TĘPY i nie potrafisz tego zrozumieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tępy"to jesteś ty chłopcze i mnie rozśmieszaj bo to co ty pomyślisz ja już dawno że tak to ujmę nie kulturalnie "wysrałem" więc daruj sobie już te głupie komentarze...miłego grania i banowania póki jesteś adminem dobranoc milutkich snów i niech ci się śpi słodko z swoją świadomością iż rzekomo jesteś dobrym adminem i graczem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiech na sali !!

zrobiłem Ci ss'y jeżeli uważasz, że to pomyłka złóż prośbę o UB. Ja nie będe się cibie prosił żebyś wrzucił, to twój interes ;)

 

pozdrawiam, BtL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahah to mnie rozjebales Btl xD

 

Sorry ale takiej wtopy to ja nie widziałem jeszcze na bw gracz ktory ma 113lvl bedzie czitował o lol xD

 

Btl ja pisze już do Matka i do Petrusa bo co jak co nie nadajesz się na admina

 

Tak samo z ChuckSkull gosciu czysty nie ma aktywnego a Ty cos o nim wspominałeś ehh

dzieciaku dzieciaku słuchaj dalej nisko lvl skarżących się na graczy z wysokimi lvlami to daleko zajdziesz :D

 

 

I to swiadczy o tym ze jednak admin powinien byc od tych 16lat lub wiecej a nie 17 xD xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry stanik ale on wtedy nie gral na 113 lvl ;) zrobilem mu ss mógł wrzucić ale nie chciało mu się :P

 

a co do chucka ty mi sie wydawalo tylko jak ostatni przeglądałem amxbans ale nie dostał bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSy wrzucone a dla mnie jesteś śmieszny człowieku :D i uważam temat za zamknięty :D bo nikt już raczej nie będzie chciał się wypowiadać na temat inteligętnego banowania z twojej strony^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez spiny! Nie wiem wogóle po co sie kłócicie...

 

1. Tak naprawdę nie ma takiego czegoś ze jeśli w przeciągu 30 min ss'ow nie bedzie na forum to BAN zostaje - nie oszukujmy sie.

 

2. Tak jak myślałem Grudi nie wrzucił od razu ss'ow bo nigdy nie miał ich robionych i nie wiedział co, jak i wogóle po co - sam tu na samym początku grania dostałem screeny i kompletnie nie wiedziałem co zrobić - zmieniłem nick (tak było mi łatwiej) ;D

 

3. Gram z Grudiim nie od dzis, nie od wczoraj stąd też rozumiem oburzenie Stanika - GRUDII NA 100 % CZYSTY

 

4. Btl, następnym razem nie ulegaj presji otoczenia i dokladnie sprawdzaj gracza.

 

P.S. Tu macie podanie o UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;) ja z nim nie grałem tak długo jak wy ale pisali gracze na u@ ze odpał więc go sprawdziłem. Grał dziwnie ale pewnie gra tak normalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.

Od tego są ss'y żeby je robić.

I to że jest stałym i starym graczem nie daje mu przywileju że ma nie dostać bana o.O

Jeżeli bym myślał że ma WH to zrobił bym każdemu i miał gdzieś czy gra tu od dzisiaj czy od 2 lat. -.-

Już były przypadki "czitowania" stałych graczy.

A ty wyzywasz go od tępych. Popatrz kto tu nie ogarnia co to są ss'y i co się z nimi robi. Nie wiem w ogóle po co ta skarga. Od tego jest admin i ta komenda żeby Cię spr. a jak ty chcesz płakać bo musisz wejść na forum i się zmęczyć wklejaniem ss'ów to nikt za Tobą płakać nie będzie, ;)

I zastanów się co robisz. Piszesz

dobranoc ja już odpuszczam tego serwa za stary jestem aby się użerać z takimi dzieciakami jak ty....tylko ci współczuję reputacji u innych adminów na codzie a wiesz mi że z tymi co tam grywają najczęściej już się porozumiałem w tej sprawie i będą to rozpatrywać :)

Powodzonka w grze :)lol

A potem post o UB :)

Powodzenia Ci życzę i weź się ogarnij człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc cię uprzedzam na przyszłość że dwóch graczy tak jakby legendarnych można ich nazwać na codzie Milena 12 groszy i Dillu też grają jak ja i Gringo "dziwnie"bo mają swoje taktyki i skille na mapy i nie słuchaj gościu innych :D

Dobranoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpodstawna skarga.

 

Składasz skargę bo admin zrobił Ci ss ? :roll: To nic że jesteś znany, lubiany i kochany, jeżeli grasz podejrzanie, admin ma obowiązek sprawdzić Twoją grę poprzez ss - najlepiej jakby było to poparte dokładną obserwacją, jeżeli jednak poobserwował, i wg. niego grasz podejrzanie, to robi Ci ss - obowiązek admina. A Ty musisz je wstawić, jeżeli dalej chcesz z nami grać - obowiązek gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osama nie rozumiem Cie... To prawda, że screeny są po to żeby sprawdzić gracza, ale żeby sprawdzać każdego kto będzie podejrzany? Po to admin jest adminem, żeby sprawdzać graczy i rozróżniać skilla od czita. Wystarczy popatrzeć chwilę na gracza, żeby wywnioskować czy ma wh, a jeśli admin nie potrafi tego zrobić to nie powinien być adminem. Tym bardziej, że na cod grają w większości nsy i ulowy, którzy nie wiedzą co to forum i ss. Grudi tu przyszedł bo szkoda mu lvla, gdyby go nie miał pewnie by tego nie zrobił, a ban dla niesłusznego gracza by został.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×