Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
tup4ac

smiech na sali ... dzieci dostaja adminow na serwerach

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

brak slow dostalem bana od jakiegos bachora ktory ma admina za przeklenstwo co to jest kur.. kabaret i to jeszcze nie na 15/30min czy godzine tylko na zawsze... totalna porazka zmiencie koor..wa adminow a nie amatorke taka robicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1. nie placze

po 2. nie bd koo..rwa pisal jakis pierdol bo to i tak nie pomoze

po 3. nie chodzi o wszystkich

po 4. dawajcie wiecej wladzy dzieciaka to bedzie wiecej osob na 20 miejsc moze z 3 bd graly bo reszta wyjoobka na taka parodie

po 5. ogarnijcie tooo !

Tyle w temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Piszesz w 100% jak jakiś "pierdol" cokolwiek to znaczy o.O

2.Nie umiesz pisać więc nie wiem po co w ogóle zabierasz się za pisanie.

3.Jak na razie to nie ma problemów z graczami -.- Więc jak się nie znasz to nie wypowiadaj...

4.Admina mają Ci co powinni ! i nie potrzeba jak na razie nikogo ogarniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie admina ma osoba powyżej 16 lat albo ma mutację a podczas robienia konta okłamał że ma tyle lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. Jak widzę, że takie coś jak Ty bulwersujące się, że nie będzie grało to od razu mi się humor poprawie :)

Wtedy widze ze serwerownia sie rozwija. Powiedz mi po co nam tacy gracze? Nawet nie umiesz spłodzić jednego zdania. Z twoich 2 postów nie można wywnioskować dosłownie nic oprócz tego, że jesteś idiotą. Piszesz coś o czymś, ale nie przyszło Ci do głowy żeby napisać o kogo Ci chodzi. Patrzę w amxbans i nie widzę żeby ostatnio ktoś dostał bana perma za przeklinanie. Piszesz w dziale skarg na moderacje. hmm.. tutaj nie składa się skarg za niesłuszne bany, to też nie przyszło Ci do głowy? Nie wiem kto Cie tak ukarał, ale chętnie bym mu podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

nadajecie sie jeden z drugim znawcow udajecie a na chooju wychowani... w dupie mam ta wasza bande pieerdoolonych pajacow co udaja madrzejszego od internetu tyle pioona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ich wypowiedzi, a następnie swoje. Jeśli oni są

na chooju wychowani
to jak ty jestes wychowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Jak Ty jesteś wychowany? Jeśli nazwę swojego kraju piszesz z małej litery? Obrażasz KAŻDEGO kto Ci odpowie na forum, a chyba nie po to pisałeś ten temat, co?

 

Na razie nawet nie wiemy czy ktoś dał Ci bana, bo nie znamy Twojego nicku z gry. Jeśli okaże się, że powód jest 'choojowy' lub nie na miejscu, to otrzymasz stosowne wytłumaczenie i przeprosiny.

 

W TYM momencie, to niestety, ale to TY jesteś "pierdołą", która zaśmieca forum jakimiś niepotrzebnymi "pierdołami".

 

Schowaj się w lodówce, może uda Ci się trochę ochłonąć, bo te słońce tak się przyjarało, że robisz rzeczy za które niedługo będziesz się wstydził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to możesz już tutaj na forum nie wchodzić, gdyż wkurzasz tutaj już ludzi, a twoja ortografia mnie "koor..wa" dołuje... Dzieci neo tutaj potrzebne nie są.

 

Nawet nie znamy powodów i okoliczności twojego zbanowania, tylko wyzywasz, zęby admini "amatorki" nie robili... Swoim zachowaniem teraz robisz wiochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×