Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sensation`

Pezet feat. Fokus.

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Fokus się zeszmacił, sprzedał się leszcz, jeszcze śmiał napisać na facebook'u : " Wszyscy jesteśmy hejterami " - jak dla mnie...? Kawałek na maksa hujowy, dlaczego...? Bo nawija tam fokus, który może mi zrobić laskę i nic więcej, jest idealnym przykładem kolejnej komercyjnej szmaty ... Kiedyś słuchałem Fokusa, ale teraz jakbym go zobaczył na ulicy nawet bym się nie ucieszył tylko bym go pocisnął jak zwykłą szmatę licząc się z konsekwencjami. Frajerów trzeba tępić ... Szczerze to chciałbym żeby Fokus wiedział co o nim myślę, ciekawe jak by się poczuł widząc te słowa napisane przez jego byłego " fana ". Znam wiele ludzi, którzy kiedyś słuchali Fokusa, a teraz traktują go tak jak ja, zero szacunku do lamusów. Osobiście wolę słuchać brata Pezeta, czyli Małolata, nagrywa dobry HC rap...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej raperów wpija się w ten cały dubstep ... Jednym z przykładów może być Pezet czy Duże Pe . A to jest fajnie , ale nie we wszystkich kawałkach ;p .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

Mi to wcale nie podchodzi... Kawalek marny dla mnie. Dla mnie liczą sie tylko Peja, RasLuta i troszke Eminem;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pan duże Pe .? Fokus .? pfff... Metallica ! \m/ ^^

Akurat nie lubię metalicy -.- ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat muszę się zgodzić.

Kiedyś nie mieli markowych ciuchów po 120zł za sztukę z przesyłką, klipów po kilka tysięcy tylko zwykły uliczny rap.

Historii paktofoniki czy k44 nie znam bo jest po prostu za młody.

21 lutego (mam nadzieje) że wyjdzie jego płyta, kupie ją i się przekonam co zaprezentował.

Na razie podchodzi mi jego nawijka, tak jak prawie każdych polskich raperów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

tabaludze nie mówcie nic złego o metalice nawet. znam kolesia to psychol na tym punkcie.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensation`, ja mam 18 lat i wiem bardzo dużo o Paktofonice, jak i o K44.

Przeczytałem książkę pt. "Paktofonika" - był to dokładniej scenariusz do filmu, który jakoś za niedługo ma wychodzić. Dla mnie raper, który sprzedał się chociaż raz już nie jest raperem, tylko zwykłym frajerem, szmatą. Jeśli ktoś nie wie co to RAP i jego tradycja, niech nie nagrywa. Hukos dobrze nawinął, że dzisiejszy RAP to już nie RAP, a i tak ten chujowy zaczyna obumierać.

Zobacz jak mało jest płyt na NIELEGALU, może kilka, a takie są najlepsze. HG powoli też się sprzedaje, w nowej płycie, która wyszła bodajże wczoraj, czy przedwczoraj przy każdym tytule piosenki jest wrzucone -empik, rozumiem reklama sklepu, w którym są sprzedawane płyty, szczerze... Ja bym na taki układ nie poszedł, wolałbym żeby już tych płyt nie było w empiku.

 

To jest moje zdanie, każdy ma swoje. Od kilkunastu lat słucham tylko RAPU, mam o nim szerokie pojęcie i w takich sprawach muszę dodać swoje 3 grosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z!elony, Masz rację , mam 16 lat a już od dzieciństwa (od 8. roku życia) słuchałem polskich raperów.

Za tamtych czasów zapamiętałem wszystkie teksty piosenek , wtedy nie mieli o czym śpiewać , więc śpiewali o życiu.

Raperzy/piosenkarze nie byli tak sponsorowani i bogaci jak teraz.

Przykład takiego Pei:

Za moich młodych lat , był on świetnym raperem , naprawdę wychodziły mu te kawałki , prawie każdego kogo spotkałem na sylwestrze/ wakacjach , słuchał jego piosenek .

Oczywiście nie każdy , bo wszyscy mają wybór , albo to - albo to...

Można powiedzieć , że wychowałem się na jego kawałkach - co mi wyszło na dobre!

Jestem z niego dumny , ponieważ nadal nagrywa (według mnie oczywiście) solidne kawałki.

Co do jego zachowania... Pozostawię to bez komentarza...

 

Taka moja skromna opinia co do naszego byłego i teraźniejszego rapu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Peje, masz rację, jego wcześniejsze kawałki były o wiele lepsze. Kawałek np. " Kolejny Stracony Dzień ", albo " Randori " - świetne nuty, na prawdę.

Peja... Mam do niego szacunek, ale nie słucham jego nowych płyt, czy singli, ponieważ nawija ciągle o tym samym, nie ma nowych pomysłów i niczym nie zaskakuję.

 

Ja słucham teraz :

 

ZDR - Najlepsze zespół w Polsce według mnie.

RPK

DDK

Pewna Pozycja

OMERTA

Hukos

Hudy HZD

Żary

Hemp Gru

Kaczor

Słoń

Shellerini

Emblemat

Młody M

 

 

Najlepsi raperzy, jak dla mnie. Wcześniej byłem " fanem " Chady, ale zobaczyłem, że zachował się jak dziecko nagrywając diss'a zasłaniając się koleżkami z Hi-Fi bandy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×