Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mertel

Wyniki Turnieju 3on3 CS!

66 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dość.

 

Co do meczów. Mam nadzieje, że dziś je rozegracie?

Serwer nie będzie czekał na Was w nieskończoność wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to my czekamy od 1 h na serwer admini sa tak kompetentni ze nie potrafią wyłączyć amx załadować cfg i zresowac;)

 

EarlyHeadShot 0:2 Żarcik Kosmonaucik

de_dust2 11:13

de_inferno 3:13

 

 

 

http://img543.imageshack.us/img543/1132/2011102600001.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/4236/2011102600002o.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/6550/2011102600003.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/6908/2011102600004.jpg

http://img831.imageshack.us/img831/7629/2011102600005.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jutro czekam na kolejny i ostatni mecz w tej fazie:

 

Siepacze vs --==::M3G4-Pr0^G4mInG_Cl4n::==--

 

 

ps. sory za problemy z serwerem, ale tak to jest jak za coś się nie wezmę od razu tylko komuś coś zlecam.

 

//edit

 

Kolejne mecze

 

 

Żarcik Kosmonaucik vs Siepacze 30.10 19.00 (To jest niedziela, można w ciągu dnia - do dogadania)

unstoppable vs Siepacze 29.10 19.00

Żarcik Kosmonaucik vs unstoppable 28.10 18.30 (do 18.45 - o 20 trening csk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siepacze vs --==::M3G4-Pr0^G4mInG_Cl4n::==--

2:0

de_inferno

CT T

6:6

T CT

7:1

 

de_nuke

CT T

8:4

T CT

3:1

("Mega coś tam" się spłakało i wyszło)

 

Pozwolę sobie skomentować ten żałosny mecz. Albo się szanujemy albo japa na kłódkę i ku*wa normalna gra. Najpierw jakieś pause'y w czasie rundy i oczywiście "można". To że nie było włączonej opcji, to nie znaczy że mamy nagle się zatrzymać.

 

Typ którego dobraliście to był już szczyt szczylstwa. Petrusowi się nie chciało adminować, więc gdybyśmy wyszli to nie byłoby wiadomo ocb i jeszcze okrzyknęlibyście swoje zwycięstwo przez w/o.

 

Wiem, że ten turniej to gra o złote kalesony, ale poziom jaki niektórzy prezentują tak mnie zaskakuje, że nie wiem co mam robić. Rzadko daje się tak zirytować, ale ten mecz spowodował u mnie wybuch wku*wienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa i tak, szkoda tylko takiego braku poszanowania.

Nie, że nie chciało mi się aminować, ale ludzie mnie zasypywali wiadomościami na steam oraz gg. Jednakże co mogłem więcej zrobić? resy serva, nikt raczej nie miał wh, a HLTV się kręci także nic więcej nie mogłem zrobić. Pisaliście, że ten dobrany wyzywa itp, ale co ja na to poradzę. Chcecie wyłączonego amxx podczas gry, a ja dzięki temu mam 0 uprawnień i nie widzę co kto piszę oraz mówi podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Malesiak, on nie potrafi to ja to zrobie, PRZEPRASZAM Cię za zachowanie naszego 3-go zawodnika, nie wiedzieliśmy że on taki jest.

Jeszcze raz, przepraszam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus widziałem, że ustaliłeś nam mecze na sobotę, niedzielę, nie mamy wtedy czasu.

Jeden mecz możemy rozegrać w poniedziałek. Drugi, niestety musi poczekać.

Proszę liderów: Żarcik Kosmonaucik i unstoppable o kontakt: mój steam : adre19.

Napiszcie to uzgodnimy daty meczy i resztę spraw organizacyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Zarcikiem, umówieni w poniedziałek na 20:00, przepraszamy za zajmowanie serwera klanowego, ale taka godzina nam pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ugadane. A co do kwestii klanu, chyba nie masz tu dużo do gadania.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Organizatora tego turnieju może w końcu można ogłosić jakieś wyniki dotyczące 1-2-3 miejsca? i zamknąć temat ? bo chyba mecze powinny być już dawno rozegrane? Ogłosić nagrody wygrane przez dane drużyny zajmujące odpowiednie miejsca na podium? Rozpocząć temat i zajmowanie się nim dopóki się nie dopadnie z turnieju jest łatwo, ale już gdy się w nim nie uczestniczy to trochę gorzej nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak.

Ja zajmuje się tym turniejem z konieczności. Szanowny Mertel prosił mnie na pw o możliwość organizacji turnieju więc się zgodziłem, lecz zastrzegłem, że ja nie mam czasu na ustalanie meczy itp. Mertel zapewnił, że wszystkim się zajmie. Jak widać bez mojej ingerencji nie był by nawet meczów grupowych.

 

Ja ustaliłem już dawno mecze. Z tego co mi wiadomo drużyny się zbytnio nie kwapią. Ostatnio co słyszałem, że mecz finałowy drużyna KML'a przeniosła na tą sobotę.

Jeżeli dziś tego meczu nie rozegrają to przykro mi, ale zakończy się on brakiem zwycięzców.

Tak to jest, jak się czymś zajmuje słomiany zapał.

 

Nie długo wystartuje kolejny turniej, ja będę organizatorem i mogę zdradzić, że grafik na wszystkie mecze będzie ogłoszony wraz z ogłoszeniem turnieju. Nie będzie niedomówień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, kolejny konkurs już nie długo. Będzie jasny regulamin rozgrywek.

 

szkoda, że tak wyszło.

close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×