Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mertel

Wyniki Turnieju 3on3 CS!

66 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

EarlyHeadShot vs Siepacze 1:2 dogrywka na mapie Nuke

1) Nuke 13:7 dla druzyny Siepacze

7:5 dla druzyny Siepacze pierwsza cwiartka

http://www.speedyshare.com/files/30888461/2011-10-23_00003.jpg

 

6:2 dla druzyny Siepacze druga cwiartka

http://www.speedyshare.com/files/30888506/2011-10-23_00005.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym moim komentarzem do tego meczu, jest:

 

-Prośba o kulturę - na szczęście kurewek nie było, ale "neutralnie" czyli bez pierdół się nie obyło.

-Sędzia - jeżeli ktoś sędziuje mecz, to ważne jest uwzględnienie za wczesnej zmiany stron, strzelenie "FF" (za 11dmg tym razem) i szybkie zareagowanie - slay, zmiana czy coś.

 

Aby ułatwić pilnowanie, może wgrać na serwer AMX'a z takimi rzeczami potrzebnymi do SĘDZIOWANIA.

 

*śmieszy mnie brak nakazu nagrywania dema z gry :) To że jest HLTV nie znaczy, że czitować nie można. Osobiście nagrywam ZAWSZE w takich meczach demko, ale są osoby, które mają to w dupie i wcale nie trzeba wymiatać, a dawać info z wh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie malesiaka, co do FF. Sqik przypadkowo pojawił się u Nas na respie i zaczął Nas bić. Powinna być oddana runda, ale niestety nie ma AMX'a..

 

Mam nadzieję, że w dalszej części turnieju będzie to pilnowane.

 

Tak czy inaczej, dziękuje Early Head Shot, za miłą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla gr 3 mam w dwóch meczach wpisać po 0 pkt? W takim razie wyjdzie tylko unstoppable z tej grupy.

 

Jutro postaram się przed południem napisać rozpiskę na dalsze mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli dla gr 3 mam w dwóch meczach wpisać po 0 pkt? W takim razie wyjdzie tylko unstoppable z tej grupy.

 

Jutro postaram się przed południem napisać rozpiskę na dalsze mecze.

 

Petrus nie możesz wypuścić z gr tylko jedną drużynę, dlaczego:

Z reszty 3 gr wychodzą po 2 3x2=6 i już są 3 kolejne spotkanie, do tego dodasz unstoppable, więc bedzię 7.. Nie wiem jak to ułożysz. Zostawiam to Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny bałagan :P Powinny być kategorie poszczególnych grup, tam wyniki i tabele :P Zasady to zasady - nawet ja się zmobilizowałem i zagrałem na dziwnie kombinowanych słuchawkach;) Gdyby była większa determinacj i kultura gry u niektórych, to wolałbym pograć coś na zasadzie ligi :) Powiedzmy 5-10 zespołów, każdy z każdym. Owszem trwałoby to dluuugo, ale byłoby ciekawiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym, aby zrobić 5 czy 6 wychodzących drużyn każdy na każdego, ale będzie to za dużo meczy i zajmie to za dużo czasu. Lepiej zrobić kolejny nowy jakiś turniej po skończeniu tego.

 

A więc tak. Teamy, które nie rozegrały swoich meczy mają czas na to jedynie dziś.

 

EarlyHeadShot vs Żarcik Kosmonaucik

Siepacze vs --==::M3G4-Pr0^G4mInG_Cl4n::==--

 

Jeżeli nie zostaną rozegrane pozostałe mecze z grupy 3 to unstoppable wychodzi od razu.

Jeżeli dziś będzie serwer wolny, bo wspomniane drużyny wyżej zrezygnują to można rozegrać dwa pozostałe mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarcik Kosmonaucik vs --==::M3G4-Pr0^G4mInG_Cl4n::==--

byl mecz rozegramy Petrus dalismy walkowera zarcikowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są mecze kolejnych spotkań. Dwie drużyny, które wygrały mecze walczą ze sobą, aby jedna drużyna wszyła z grupy. Takim sposobem zostaną 3 i w nich znów będzie 3 mecze + 2 finałowe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żarcik Kosmonaucik vs --==::M3G4-Pr0^G4mInG_Cl4n::==--

byl mecz rozegramy Petrus dalismy walkowera zarcikowi...

 

 

Witam

 

Bardzo chętnie z wami zagramy ale niestety nie zrobimy tego, dopóki ito czy jak mu tam nie wstawi demka albo do kiedy nie dostanę hltv.

 

Gracz ewidentnie grał na pomocnikach i to ze nie wstawia demka tylko to potwierdza zaraz po rozegranym spotkaniu prosiłem o demko i hltv i nie dostałem spotkanie było w sobotę a mamy poniedziałek.

 

Chyba ze zaproponujecie jakiegos antyhaxa i po meczu wszyscy OBOWIĄZKOWO Wstawiają.

 

Prosze jeszcze raz gracza wyżej wymienionnego o DEMKO i Administratora Sieci czy tam serwera o HLTV

 

Mam nadzieje na wyższa kompetencje obsługującego turniej, gdyż to Co sie dzieje w tym momencie po prostu mnie śmieszy.

 

Pozdrawiam bar7709

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Administratora Sieci czy tam serwera o HLTV

 

Na stronie głównej masz odnośnik do demek. Znajdź sobie.

 

 

ps. Zmieniłem mecze, bo może rzeczywiście będzie monotonnie tak jak zaproponowałem pierwszym razem.

 

 

EarlyHeadShot vs Żarcik Kosmonaucik

Siepacze vs --==::M3G4-Pr0^G4mInG_Cl4n::==--

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drużyna parabole w ogóle nie da się skontaktować wielekrotnie pisałem na steamie podczas gdy był w grze czy byl online proszę o przyznanie walkowera druzynie unstoppable : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, w takim razie przechodzi unstoppable .

Proszę jak najszybciej rozegrać te mecze (jutro) ;)

EarlyHeadShot vs Żarcik Kosmonaucik

Siepacze vs --==::M3G4-Pr0^G4mInG_Cl4n::==--

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Bar Bar, dam Ci radę, jeżeli jesteś taki tępy i nie możesz znaleść demka to weź jakiekolwiek moje demko z dd2 gdzie mam staty 40-4 lub podobne i oceń moją grę, i nie strasz mnie blacklisted bo to akurat jest gówno, admini maja po 17 lat, nie to co kiedyś :<

I to że mnie starszyłeś na servie banem na blacklisted to faktycznie mnie przeraziło :<

Gram w tą gierke kilka lat dłużej od Ciebie, i jeszcze chyba taki idiota mnie nie osądzał :)

 

Nie chcesz ze mna grać, twój problem, dojdziemy do finały to przynajmniej oddasz mi finał za darmo, bez walki, następnym razem zapraszam Petrusa lub kogoś ogarniętego na sędziowanie, tyle z mojej strony.

Jak znajdziesz moje demko to wstaw je tutaj. :P

 

Edit : Właśnie skończyłem gre, staty 40-1 proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko jeżeli chcesz mi tutaj wstawaic ss z publika to Pozdro dla Ciebie.

Nie obrażaj mnie bo ja Cie nie obrażam, prosiłem o demko a ty go nie możesz znaleźć, nie rozśmieszaj mnie po prostu nie chcesz go wstawić.

 

To nie jest tylko moja opinia ze jesteś odpalony i mówiąc szczerze.

Motywuje mnie tylko fakt ze nie wstawiasz demka bo to jednak świadczy na twoja nie korzyść.

 

Widziałem jak grałeś wcześniej i widziałem twoje skany na meczu, uwierz mi niebyły to zwyczajnie wyglądające akcje czy tam fart.

 

Jeżeli tak grasz to się nie denerwuj admini pewnie stwierdza ze jesteś czysty i po temacie.

Ja się śmieje z ludzi którzy uważają mnie ze odpalam, bo wiem ze to jest nieprawda a ty spinasz i obrażasz.

 

To tyle z mojej strony;)

 

PS.

Chętnie skopiemy wam dupcie w finale. Ale obawiam się ze w nim nie zagracie;)

 

[ Dodano: 2011-10-25, 18:00 ]

Dziękuje administratorowi za info gdzie znajdę HLTV

Powiem tak ito szukaj swojego nicku na bl;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz gdzieś żebyś się spinał ? :)

Po prostu ja mogę Cię obrażać bo faktycznie jesteś idiotą, bo nawet demka z nie mogleś znaleść, poza tym piszesz mi żebym wrzucił demko, bo niby mi mówiłeś a ja pierwsze słysze o tym demku, wiec ogarnij szok. :D

Po prostu jesteś dla mnie zwykłym steamem 2k11 i tacy ludzie mnie śmieszą, i mogę sobie pozwolić na uwagi że jesteś idiotą bo na to wygląda :)

 

Aha, i nie odpisuj, bo po co? Wrzucisz moje demko na blacklisted a ja spokojnie będę czekał na bana. :)

 

Pozdrawiam czorcie. <3

pS, nie odpisuj. Bo spamujemy, chcesz moje gg 386350 wal śmiało :*

Jak odpiszesz w tym temacie to naprawdę będę Cię miał za idiotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasza dyskusja tutaj jest bez sensu. Załóżcie temat oddzielny lub flirtujcie sobie na gg. Jeden na drugiego najeżdża, jeden drugiemu każe wrzucić demko z gry i obaj są królami BL. Dajcie spokój nam - zwykłym noob'kom - a Wy Bogowie CS'a załatwcie swoje sprawy, bez straty w ludziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisłem żeby nie odpisywał :D

Ale jednak jest idiotą :<

Koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×