Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mertel

Turniej 3vs3 Zapraszam Do Zapisywania!!

60 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko można było kulturalniej;)

Przypomina nie gramy o złote gacie tylko 4fun, przynajmniej mój team wiec po co te spiny.

Będziemy bawić się w ankiety i inne gow.., lepiej omówić się miedzy sobą i spokój, mamy czas Panowie.

Według mnie sędzia jest tutaj zbędny myślę ze obie strony będą kręciły demka, mam taka małą nadzieje że będzie to obowiązek ss`y z każdej ćwiartki i jedziemy.

Uważam ze możemy się umówić iż pierwsze mecze w grupach rozegramy powiedzmy do niedzieli w rozsądnych godzinach, bez ustalanie konkretnej jest to po prostu bezsens.

Administrator jak może da rcon(potem sobie zmieni) zładujemy cfg i gramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o godzinie 20

Frantic^team vs --==::M3G4-Pr0^G4mInG_Cl4n::==--

przypominam my gramy bez sedzi w razie wejscia jakiegokolwiek gracza z poza teamów my wychodzimy ssy sami potrafimy zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolege, niech organizator pod date i godzine kazdego meczu, bo nie bedziemy takiego turnieju grac 3 tygodnie,nie stawi sie jakas ekipa to walkoweri tyle, a nie "nie dzisiaj bo nasz kolega nie moża"nie moze to go nie bedzie i walkower dla jego druzyny. Bedzie tak dalej to zadnego turnieju nie bedzie bo nie odbedzie sie zaden mecz.

Tyle, dzisiaj chciałbym widziec kiedy i o ktorej gra moja grupa i inne,bo to raczej nie ma sensu.

 

Leny ma racje, niech bedzie tak ze kazego dnia inna grupa, trzeba krótko ze wszystkim bo i innym przypadku turniej sie nie odbedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, jest HLTV są ss, więc nie ma potrzeby. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gr 1

1. Siepacze vs El Mariachi Team 24.10 19.00

2. El Mariachi Team vs EarlyHeadShot 21.10 20.30

3. EarlyHeadShot vs Siepacze 23.10 19.00

 

gr 2

4. Frantic^team vs Żarcik Kosmonaucik 22.10 20.30

5. Żarcik Kosmonaucik vs --==::M3G4-Pr0^G4mInG_Cl4n::==-- 23.10 20.30

6. --==::M3G4-Pr0^G4mInG_Cl4n::==-- vs Frantic^team - 20.10 godz. 20.00

 

gr 3

7. unstoppable vs Al-Kaida - unstoppable win

8. Al-Kaida vs Parabole - 22.10 19.00

9. Parabole vs unstoppable - 21.10 19.00

 

 

Gracie mapki podane podczas zgłoszenia. Jeżeli cała drużyna nie zgłosi się na termin wygrywa przeciwnik. Jeżeli nie zgłoszą się obie pozostaje bez pkt. Jeżeli danej drużynie brakuje kogoś w ustalonym terminie, aby nie tracić pkt można dobrać gracza rezerwowego.

Na serwerze podczas gry może przebywać 6 graczy oraz jeżeli jest onnline 1 sędzia.

W razie wątpliwości na serwerze jest HLTV.

 

Terminarz finałów zostanie ogłoszony zaraz po rozegraniu ostatniego z meczy.

 

Wyniki meczy będą edytowane w tym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście bo my poza CS życia nie mamy i jak ch.. będę grał w sobotę o 20:30.

Brawo dla osoby która to wymyśliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden nie może w piątek inny w sobotę, a ktoś inny w tygodniu bo pracuje.

 

Co do nagród, VIPy,sloty,adminy,klasy,rezerwacje. Nagrody zostaną ustalone w późniejszym terminie oraz w zależności kto wygra, gdyż nie każdy np. może dostać admina.

 

Jeżeli ktoś chce rozegrać swój mecz w innym terminie, ale zanim skończą się eliminacje z grup to należy to zgłosić. Oczywiście trzeba się dogadać z drugim team, z którym się walczy i oni również muszą to potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×