Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mertel

Turniej 3vs3 Zapraszam Do Zapisywania!!

60 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

KmL mi chodzi o to, że np jutro można zagrać ale nie trzeba. Ja zrobię że pierwsze mecze trzeba rozegrać do piątku. ustalić terminy z Drużynami i ze mną:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, ale z dnia na dzień będzie ciężko grać mecze. Sugeruję, aby "KOLEJKA" to był tydzień. Jeśli szybciej się ustawią ekipy, to można znów dać 7dni na rozegranie meczu. Inaczej posypią się W/O. Należę do osób, które nie mogą CODZIENNIE grać. I akurat ten tydzień mam z dupy, bo nocki i kursy, czyli od 15 nie ma mnie już na kompie... aż do 7 rano :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gr 1

Siepacze

El Mariachi Team

EarlyHeadShot

 

gr 2

Frantic^team

Żarcik Kosmonaucik

--==::M3G4-Pr0^G4mInG_Cl4n::==--

 

gr 3

unstoppable

Al-Kaida

Parabole

 

 

Mecze w grupie wychodzą po 4 ( każdy na każdego + team co przegra 2 razy odpada + dwa wygrane grają ze sobą)

Wyjdą 3 teamy - gra na takiej samej zasadzie 3 + 1 finał

 

Razem wychodzi 16 meczów ;)

 

Uzgodnijcie między sobą jak wolicie grać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sądze, żę tygodniowo powinny być 2 mecze, bo jednak 1 to troche mało i nuda;] Najwyżej jakoś sie dogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja bym cały turniej rozwalił na 2 dni ^^ W jeden dzień grupy, a następny finały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boże gr2 to grupa śmierci ;p

trzeba jakiś przykladowy grafik rozplanowac kazdej z grup i uzgodnic czy pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady ;] Myślę, że jeden tydzień spokojnie by starczył, bo szkoda robić jeden turniej przez miesiąc... Niektórym niepasuje no, ale zgłaszając się raczej wiedzieli jak będzie. Ja sądzę, że jeden tydzień by starczył. Zacząć od środy :) Co 2 dni meczyk i by była gitara co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może 1 dzień 1 gr?

To by było tak.

Np. Środa Grupa 1

6 osób na serwie + Sędzia

Przegrana drużyna wychodzi z serwa i sędzia woła następną.

Tak jak było już wcześniej, każdy z każdym.

 

Wystarczy ustalić o której i w jaki dzień całej grupie pasuje ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, sądzę, że bezproblemowo wstawiła by się grupa nasza czyli 2. Może by tak środa godzina 18-19?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Petrus ma racje, zrobić cały turniej w 2 dni ale nie przez tydzien, wejdziemy razem na ts beda ze 2-3 servy i grany.

Bo tydzien taki turneij to chyba przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pisze w imieniu Zarcik Kosmonaucik

Najbardziej pasowaly by nam mecze w godzinach od 16-18.

Każdy moze mieć gorszy dzien więc myśle że dziennie gora 2 spotkania.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najchętniej pograł w weekend, bo wtedy jest dużo czasu, nie ma nauki i wgl. Ale jeśli chcecie w tygodniu to jestem dostępny od 20:30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, nie bedziemy grali po 4-5 mecze tydzień :P

No to się w grupie umówicie że zagracie po 20, a moja grupa może da rade we wcześniejszych godzinach.

Ile to rozegrać po 2 mecze grupowe? 2h max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navros co Ty na to, żeby dziś okoLo 20-21 zagrać chociażby jeden meczyk ? Ludu Navrosa :), co Wy na to ? My na Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to dzisiaj wyjątkowo Navros nie może bo ma zajęcia do 20 i późno bedzię w domu.

Ale jutro jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wyznaczymy ze ta drożyna ma zagrać z ta w jakiś tam dzień a resztę dogadują drożyny między sobą. Jak którejś nie pasuje to myślę ze nie będzie problemu z przełożeniem spotkania na następny dzień, bez informowania reszty liczy się rozegranie spotkania i jego wynik a nie kiedy będzie rozegrane.

 

To tak moje zdanie po króćce;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bar a Wy dalibyście rade dziś zagrać? Godzina od teraz do 20-30 góra sądzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbije znajomy to spokojnie;)

 

[ Dodano: 2011-10-18, 17:41 ]

Jednak nie damy rady w ciągu najbliższych trzech dni kumpel ma remont i nie będzie grał, ewentualnie może byśmy załatwili jakieś zastępstwo ale jak się nie pali to woleli byśmy poczekać:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malesiak i Zero Skilla podajcie mi w jakich terminach możecie grać ja ustalę ze swoimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr 1

 

W czwartek nie wiem, ale na sto Piątek o 20:00 pasuje np. od 19:30 już można być i trening do 20:00 aż sędzia nie przyjdzie i grać..

 

I wgl niech H@ zrobi nowy temat z meczami kto z kim gra ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam coś... ten turniej to jedno wielkie gówno za przeproszeniem nie o to chodzi żeby obrazić czy coś , ale organizator jest do dupy niech on wylosuje i ustali mecze dobra podzieleni jesteśmy na grupy to niech teraz ustali on mecze , a nie takie pytania bezsensowne typu ; Kiedy gramy jutro ? 19-20 . Nie jednego ziomka nie będzie. A o której wam pasuje o 7-8 rano . ... No chyba ich bóg opuścił.. Po 1 nie będzie sędzi jeśli będzie to dla mnie to jest chore o tej porze grać spara. A tak w ogóle to jak nie masz czasu grać i przestawiasz co chwile mecze czy tam spara to po jakiego Kota zapisywałeś się na ten turniej .. Organizator mam wielką prośbę zrób te terminy meczów i będzie porządek. Jeśli drużyna nie stawi się tego dnia o tej porze to Walkower i już, a nie ..

 

[ Dodano: 2011-10-19, 20:15 ]

I powiem jeszcze 1 wolał bym żeby zrobić ankietę kiedy komu pasuje jak godzina ^^ i wtedy przeważy większość głosów sądzę, że w godzinach wieczornych to będzie najlepiej jedni wracają z pracy itp ..

 

[ Dodano: 2011-10-19, 20:21 ]

Niech zrobi to ktoś ogarnięty w 4-5 dni max..

dzień 1 - 1 grupa

dzień 2 - 2 grupa

dzień 3 - 3 grupa

dzień 4 - wyniki kto się dostał do finału

dzień 5 - Finał

no i już... proste logiczne .. zróbcie tylko daty meczy . Niech to zrobi admin a nie, że ustalamy sobie sami .. jak już tak to zróbcie tym co będą grać 2 propozycje np; gracie o 19 czy o 21 ? jeśli będą mieli problem z wyborem to niech admin zadecyduje i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×