Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KmL

Czarodzieje

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

czarodziejebprod5888505.jpg

 

Autor: Lev Grossman

Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga

Premiera:2010-11-10

 

Opis:Quentin Coldwater, nad wiek rozwinięty intelektualnie uczeń szkoły średniej, ucieka przed nudą codziennego życia, czytając raz po raz serię ukochanych powieści fantastycznych, rozgrywających się w czarodziejskiej krainie o nazwie Fillory. Tak jak wszyscy uważa, że w prawdziwym świecie magia nie istnieje - póki nie wstępuje na bardzo sekretny i bardzo ekskluzywny uniwersytet dla czarodziejów, mieszczący się w stanie Nowy Jork.

 

Czarodzieje, książka przenikliwa psychologicznie, a równocześnie niezwykle pomysłowa, to epicka opowieść o magii i innych światach, która znacznie rozszerza granice konwencjonalnego nurtu fantasy. Oddając hołd takim twórcom fantastyki jak C. S. Lewis, T.

 

Krótki opis by KmL : Ciekawa opowieść zawierająca wiele wątków, w niektórych momentach bardzo śmieszna lektura opowiadająca o młodym Czarodzieju który poznaje uroki studenckiego życia.

 

 

Ocena KmL'a: 7/10

 

Zródło: www.empik.com

 

P.S. Przepraszam, że tak mało dzisiaj ode mnie, ale nie mam zbyt dużo czasu :/

Następnym razem się poprawie. Obiecuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trylogia Czarnego Maga

Autor: Trudi Canavan

Mocno wciąga!!!Polecam

 

Czytałem, ale jeśli chcesz napisać recenzje, zrób to w oddzielnym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem, ale mimo wszystko myślę, że nic nie przebije Pottera (który swoją drogą jest mocno reklamowany - mimo, że jego czasy powoli mijają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to nie lubię czytać książek , w swoim żuciu przeczytałam dwie książki , pierwszą to jak leżałam w szpitalu to jeszcze była lektura w gimnazjum " Kamienie na szaniec " , jeżeli chodzi o tą drugą książkę to była prze zemnie przeczytana tak o z nudów pod tytułem "Pamiętnik narkomanki " i szczerze mówiąc świetna książka ;D , Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętnik narkomanki skąd ja to znam ..... aa, koleżance wypożyczałem :P potem stwierdziła że bardzo fajne , również polecam :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł : Książę

Autor : Niccol? Machiavelli

 

Jedna z ' najmądrzejszych ' książek jakie przeczytałem, ale to bardziej dla dojrzałych ludzi, ciężko ją zrozumieć, ale można wiele dobrych wskazówek wyciągnąć .

 

Nie chodzi o to że jestem jakiś dojrzały, ale lubię książki z ktorych mg wynieść pewne wartości ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×