Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Osama

Programy do tworzenia grafiki

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem wam przedstawić 2 bardzo znane programy do do tworzenia grafiki.

 

1.)Photoshop - Photoshop to rozbudowane narzędzie do obróbki grafiki. Produkty firmy Adobe zawsze mają wysoką jakość, tak jest i tym razem. Aktualnie Photoshop na rynku tego typu oprogramowania nie ma sobie równych. Bardzo duża ilość filtrów, efektów oraz innych funkcji pozwala na stworzenie naprawdę fajnej grafiki. Photoshop to nie tylko narzędzie do obrabiania zdjęć, ale także tworzenie designu na strony internetowe. Zaletą Photoshopa jest także możliwość ustalenia jakości zapisywanego pliku oraz wyboru formatu.

PLUSY:

-Łatwy w obsłudze

-Duży wybór pędzli, efektów, filtrów itp.

-Posiada duże możliwości od tworzenia grafiki do edytowania zdjęć

MINUSY:

-Dość drogi

2.)GIMP - GIMP to darmowa aplikacja, którą z powodzeniem można wykorzystywać zarówno do zaawansowanej obróbki fotografii jak i do tworzenia grafik na potrzeby Internetu. GIMP został wyposażony w szereg narzędzi (pędzel, zaznaczenie, gumka, wypełnienie, różdżka, powiększenie, klonowanie, wystawianie tekstu, rozmazanie, ołówek, skalowanie, rozmazanie, lasso itp.) pozwalających wykonać podstawowe operacje na grafice oraz obsługę filtrów umożliwiających zastosowywanie ciekawych efektów specjalnych.

 

PLUSY:

-Darmowy !

-Również dużo możliwości

MINUSY:

-Słaby interfejs graficzny w którym ciężko się połapać

 

Dziękuje :D

 

Ja osobiście postaram nagrać się w najbliższym czasie parę poradników dotyczących Photoshop CS3, np. tworzenia awatarów na stronę cs-kopytko :D

 

 

Teksty źródłowe:

-http://www.dobreprogramy.pl

-http://www.7net.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejszym program jest Paint:D

Drugim i fajnym programem jest ulepszony GIMP. Czyli GIMP2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie;> masz może linka do pobrania photoshopa ? obojętnie jaka wersja ;p bym był bardzo wdzięczny jeśli ktoś mi podesłał linka ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż bardzo fajnie pracuje się w Adobe Photoshopie, ale GIMPa bardzo rzadko używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×