Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Nowy hosting

Zombie na HostVision  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zombie na HostVision

    • dużo lepiej
      2
    • troszkę lepiej
      1
    • tak samo
      1
    • gorzej
      1
    • lepszy był Wilan.pl
      5


3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zagłosuj i się wypowiedz jak oceniasz nowy hosting, na którym jest w tej chwili Zombie Mod ;)

 

Oceniajcie lagi, czy server pada itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam iż gorsze, ponieważ hosting ten jest tani i badziewny, już lepszy Wilian jak dla mnie.

Jeśli chcesz zmieniać hosting, to zmień na jakiś lepszy typu pukawka, bo tak to nie ma sensu. Ogólnie uważam, że wszystkie hostingi, oprócz WR i Pukawki są do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WR był dobry rok temu. Teraz to jest typu Zabijaka. Wykupił go jakiś dzieciak ;/

Mówisz tani.. nie znasz sytuacji na Wilanie, to najgorsze ścierwo jakie istnieje. Czytałem opinie o Hostvision i ludzie się wypowiadają bardzo pozytywnie.

Teraz wprowadzili promocje slot po 1,50 (wilan). Wypada się cieszyć lecz jest 1 szkopuł. Napchali tyle servów na maszyny, że już ledwo dyszą. Serv stoi już prawie 2 tyg na Hostvision (zombie) i ani raz nie padł, to dobry znak.

 

Nie myślcie, że jak pada COD czy dd2 to to moja wina. Otóż, wybierając hosting trzeba się kierować w miarę dobrym pingiem ale przede wszystkim czy server się nie krzaczy i nie crashuje. Mówię tutaj o błędach HLDS, które na Wilanie miały zostać zażegnane, a nadal bardzo często występują.

Jeśli chodzi o pukawkę to nie stać mnie jak na razie płacić tak dużo za slota. Napiszę jeszcze do nich co mi zaoferują.

 

Wilan jest bardzo dobry do rozkręcania nowych sieci, poza tym jest najgorszy pod wszelkimi kryteriami, na + jest jedynie cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy Hosting jak już tu powiedział pan Petrus to większa cena.

Wtedy prawdopodobnie wzrośnie cena admina. (wg niektórych i tak jest za wysoka).

Jakość gry będzie lepsza, serwer będzie rzadziej padał, aczkolwiek czy jeśli Twój ulubiony serwer nie działa, nie możesz wejść na inny?

 

Zawsze można wykupić serwer za slota ok 0,70 zł ale jaki to ma sens? Wiekszę pingi + większe lagi = kiepska gra..

 

Moja ocena to pozostawienie tego serwera i także innych serwerów na Wilanie.

Niedługo kiedy sytuacja się rozkręci na serwerowni "cs-kopytko" będzie większe zainteresowanie, będzie można przenieść serwer na jeden z droższych hostingów lub zainwestować w nowe serwery :)

 

Pozdrawiam KmL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×