Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

komu osobiście kibicujecie? Barcelonie czy Realowi?

Moim zdaniem, Barca. Czemu? Ona gra bardzo ofensywną piłkę, a w Realu to są same "gwiazdy" . Co z tego, że Barca przegrała 1:0 w pucharze hiszpanii.

Naszą jesienią Barca wygrała 5:0 .

Wg. mnie jest to tylko upadek przy pracy Barcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście nie lubię ani Realu, ani Barcelony. Barca ma za dużo kibiców, bo gram tam Messi i wygrywają, to dzieci wszystkie się rzucają jaka to Barca... Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem ani barcy ani realu ja kibicuje BVB ale w gran derbi jestem za barcą ponieważ gdy się na nich patrzy jak grają to mam z tego przyjemność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę grają fajnie, ale przed dużą ilością wygranych nie miała tak dużo fanów. Wygra LM i dzieciaki z realu itp. przerzucają się na Barce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No I Tak To Się Stało Real Madryt Wygrał Z Barcelona 0:0(1:0) W Dogrywce Strzelił Cristiano Ronaldo jak dobrze Mówie to 113minucie:) Z Główki:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mertel sugerujesz ze jesteś bystry czy głupi? i co maja znaczyć te wyrazy z dużej litery?

...a co do pojedynku wspomnianych drużyn to nie jestem wiernym fanem żadnego z zespołów, lubie Barcelone, ale w ostatnim pojedynku chciałem żeby wygrał Real bo moim zdaniem Barca wygrała już zbyt wiele, a ja nie chciałem obejrzeć jednostronnego meczu. A jeśli już wspominacie o swoich ulubionych drużynach to moją jest Atletico Madryt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Chelsea London i będę jej wierny, a nie Barca coś wygra LM np. to kibicuję Barsie jak niektórzy to robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koza, o co zakład, że MU wygra Premier League? :D

Arsenal czy MU? :>

Ja osobiście MU, nie dlatego, że jest liderem..

Kibicuje tej drużynie od 5 lat, pamiętam ten mecz w LM Finał w Moskwie bodajze :] Chelsea vs. MU :]

Gdyby Terry strzelił tamtego karnego w serii rzutów karnych ^^ byłoby zwycięstwo Chelsea, takto w słupek trafił a w nastepnej rundzie MU już wygralo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam to, pamiętam :) Nie, nie MU będzie 1 Chelsea 2, bo ma 3 pkt przewagi nad Arsenalem bo wczoraj przegrał 2-1, a Arsenal zajmie końcowe 3 miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MU wg. jakiegoś tam dziennika w Anglii, jest najdroższym klubem świata

2,1 mld euro bodajze..

Na sraczu byłem, kiedy o tym sie dowiedzialem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha :D Wiesz zależy, bo araby z Man. City teraz mają władzę, wiec zależy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie Barcelone,Realu poprostu nie trawie jeden wielki bajzel z Realu Madryt jest ze tak powiem ;/ Lubie jescze Arsenal Londyn ,Man City, Chelsea Londyn, Ajax

 

[ Dodano: 2011-06-28, 14:15 ]

Też tak sądzę grają fajnie, ale przed dużą ilością wygranych nie miala tyle fanów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×