Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

reset lvl codmod

Reset exp?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reset exp?

    • Tak
      7
    • Nie
      1


20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak większość z Was pewnie zauważyła popsuły się tabele z expem i plugin ześwirował. Ktoś ma exp na 180lvl a lata z 400.

 

Czy chcecie restart lvl? Każdy by miał równe szanse wtedy.

 

proszę się szybko wypowiadać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje , że to chyba najlepsza teraz myśl.. Grałem tam ostatnio to od razu wyszedłem bo nie widziałem sensu:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak kiedyś trzeba bylo zrobić restart bo na starym pluginie sami wiecie jak bylo. Ludzie biegali z expem na 350lvl a mieli 201. Troche chamskie to było, że dobilo się 201lvl i stop, koniec wbijania. Po restarcie będzie slow exp tak samo jak był, jednak max będzie 4001 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale co z tymi klasami premium ? Mam jeszcze jeden pomysl mianowicie Po godzinie 23;00 server swieci pustkami więc mozna wprowadzic dobule exp, np od godziny 23:00 do 1 w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej jestem za resetem, ponieważ wczoraj również wszedłem na server i lata gracz 800hp i weż go tu zabij :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się już zobaczy ;p

powyżej 150 lvl moge dać jakieś bonusy, może rezerwacje nicków albo coś takiego..

 

 

wypowiadać się..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale co z tymi klasami premium ? Mam jeszcze jeden pomysl mianowicie Po godzinie 23;00 server swieci pustkami więc mozna wprowadzic dobule exp, np od godziny 23:00 do 1 w nocy

 

Bardzo spodobał mi się ten pomysł wielkie TAK! tylko może więcej niech to potrwa niż jeden h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chętnie bym pograł jeżeliby był nowy ranking,lvle. Wczoraj wszedłem, ale to nie gra ja 20 poziom a inni 300 ponad nawet. Ja jestem jak najbardziej na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko o to właśnie chodzi w codmod. To nie jest zwykły FFA, że jak ktoś ma 1000hp to już koniec. Tu się dostaje items, dzięki którym bez problemu można zabić takiego delikwenta... o to w tym chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koza to było grać a nie kurva ciągle się żalisz.Jak byś tyle miesięcy grał to zobaczył byś ile trzeba grać na taki lvl

 

[ Dodano: 2011-04-07, 18:39 ]

Petrus dobry pomysł z tymi rezerwacjami nicków bo są ciągle podszywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zróbmy taki oficjalny restart można reklamy na forach po wstawiać, jakby byla to sobota na serwer bylo by bardzo ciezko wejsc. Mozna takze wgrac rozne pluginy, dodac itemy, klasy. Napewno reset lvli duzo by dal dla cs-kopytko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset leveli jest po prostu konieczny tu sie nie ma co zastanawiać tylko robić go jak najszybciej bo sie nie da grać. Pewnie jeżeli by pozostało tak jak jest to by większość graczy odeszła z serwa.

Bardzo ciekawy też jest ten pomysł Suchego z double po 23:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na gościa z amxx, żeby mi zrobił ograniczenie w dodawaniu hp i chyba zresetujemy. Wiem, że graliście na to cięzko ale wiecie jak jest ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za resetem, 100% powinien byc.

Do kazdego kto mial 201 lvl itd - w koncu musial byc reset. inni tak samo beda nabijac od nowa.. a teraz gra juz nie ma sensu, zacznijmy po prostu od nowa i z naprawionym pluginem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za teraz nie da się grać idzie taki "Spokojny" 1500 hp i jak go ty zabić ja go wziąłem x zaskoczenia wywaliłem na niego cały magazynek z m4 i ak a on się odwrócił i mnie zabił. Tak czy inaczej jestem za resetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×