Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KoZa08

Turniej 3 vs 3

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wpadłem na pewien pomysł... ,a mianowicie jak widać w temacie turniej 3 vs 3. Jeżeli chodzi o server to najprawdopodobniej użyczyłby go nam szanowny "arturellof".

Oczywiście będą nagrody od naszej sieci, jakie w 100 % nie wiem jeszcze, ale sądzę, że przede wszystkim byłby to VIP'y.

Istnieje tylko jedno pytanie, co wy o tym sądzicie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w połowie, dlaczego?

1. Na sieci jest mało osób, które byłyby chętne, musi być conajmniej 20-30 drużyn żeby zrobić kilka tur.

2. Musi być osoba sędziująca i ustalająca terminy meczy, a podejrzewam, że nie każdy ma tyle czasu.

 

A z drugiej strony na tak, ponieważ:

1. Pomogło by to w rozwoju sieci.

2. Nagrodą byłby np. administrator na wybranym serwerze, co pomogło by w eliminowaniu czitów.

 

Niech się Petrus wypowię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na taaak ^ ^

Ale fakt musiało by się zgłosić sporo drużyn. I kilka osób, które by się tym wszystkim zajęły..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP

dlaczego chcesz robic kilka tur? jedna tura moze byc z grupami na np 16 lub 32 teamy

 

jestem jak najbardziej na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze.. W turnieju mogli by grać tylko gracze którzy posiadają steam.. A tak wogóle potrzeba by była osoba która ogląda mecze , czy nikt nie używa dopalaczy.. Trochę trudna sprawa.. Bo za dużo tutaj biega pro gamerów na steam z wh..

 

Ps: Mogło by się udać ale ciężko :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na tak, sądzę, że uzbierało by się sporo drużyn. Tylko pozostaje problem sędziów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jest do uzgodnienia z Petrusem na pewno Vip'y, ale czy admin to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma turnieju a wy już nagrody.. Niech się wypowie Petrus wypowie jak mówił to Z!eLu.

 

Ps: admin za wygraną? kpina jakaś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i ja mogłabym być tym sędziom, ale musi być jeszcze co najmniej jedna osoba ^^

"Sędziom" bez doświadczenia to sobie możesz być na jakimś gównixie, jeśli chcecie zrobić to porządnie to mogę się za to zabrać, ale chciałbym wziąć w udział w tym turnieju, a nie wiem czy to by wam pasowało.

 

Też tak uważam, ale po twoich postach tylko w ten sposób będę mógł uzyskać admina. W Excello.net nagrodami były podkładki i słuchawki ZOWIE, czyli najwyższa półka sprzętu dla graczy oraz kasa w postaci 700 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhy, a może frytki do tego?

Jak będzie mi wpływać co miesiąc X,00000 na konto za miesiąc jak na cybersport czy wiaderko z sieci to chętnie wam nawet samochód ufunduję.

 

Jak na taki turniej dla 'nubków', który zamuję chwile czasu, a nie tak jak normalnie kilka dni to powinniście się cieszyć z nagród o wartości 10-30zl. Vipy(sloty), rezerwacje nicków, klasy itp + jeżeli już ktoś miał, lub ogarnia,a nie ma kasy to również admina.

 

Ze względu na dużo pracy nie mam czasu zająć się organizacją. Musicie się dogadać między sobą ;) jak będzie potrzeba pomoc to pisać;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie już nie gram w CS'a, między innymi dlatego, że gra ta robi się dla mnie monotonna nieraz pogram na jakimś DR.

Ogólnie mógłbym zorganizować taki turniej oczywiście jeśli H@ by mi na to pozwolił.

Drużyny ustalałyby czas rozgrywki między sobą, a mecze wybierało by się losowo spośród drużyn.

Pogadam dzisiaj z H@ i dam wam odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×