Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BuriTsu

ODRZUCONE BuriTsuu Na moDkA!

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1/ Wiek? 16

2/ Dlaczego Ty? Ponieważ chciałbym pomóc porządkować forum,usuwać posty nie wnoszące nic do tematu Jak widze na forum jest tylko 2 modów wiec chciałbym im pomóc w obowiązkach!

2/ Czy byłeś/jesteś moderatorem na jakimś forum? Tak na 10 forach jeżeli będzie potrzeba to dodam nazwy

3/ Dział, który Cię interesuje Obojętnie najlepiej wszystkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to moze byc ;p, o ile masz doswiadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie nie dostaniesz na pewno...

Ja jestem na NIE, jesteś za bardzo napalony na posty...

Twoje wypowiedzi nie są godne uwagi, Twój zasób słów jeśli chodzi o język polski również jest mierny. Podanie jest do bani, w ogóle się nie postarałeś. Jeśli czegoś chcesz, pokaż nam że tego chcesz i przekonaj nas do siebie, bo jak na razie tego nie zrobiłeś i nie ma co czyhać na wyrozumiałość innych użytkowników, bo niczym nas nie zaskoczyłeś.

Mówisz, że masz moda na 10 forach? Podaj mi chociaż jedno z nich i udowodnij jeśli możesz.

Praca moderatora jest łatwa, ale jeśli liczba użytkowników przekroczy 1-2k to już nie jest taka łatwa, uwierz mi. Dzieci piszą posty, spamują, a Ty musisz po nich posprzątać...

Już na samym początku od tego podania "odepchnął" mnie tytuł, napisany tzw. "PoKeMoNaMi", i pokazałeś tym, że nie jesteś na tyle dojrzały żeby podjąć się pod pracę moderatora. To jest tylko moja opinia, każdy może ją wyrazić, więc robię to co mogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×