Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Blacklisted

Blokowanie kont steam z BL  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Blokowanie kont steam z BL

    • ZA
      18
    • PRZECIW
      15


28 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Heja. Czy Twoim zdaniem na serwerach powinni być blokowani użytkownicy steam zgłoszeni na BL? Głosuj i się wypowiadaj !

 

 

 

dla miłej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem PRZECIW, dlaczego?

 

Ponieważ BL to największy syf jaki może być, są tam ludzie ze skillem posądzani za WH i banowani. Wiem na czym polega ta blokada, wgrywa się CFG, w którym są zapisane wszystkie SID, strasznie zamula serwer przed załadowaniem, wiem bo również korzystałem z tego CFG. BL - jak dla mnie to zbiór oszustów, którzy banują ludzi lepszych od siebie...

Takie jest moje zdanie. Poczytajcie sobie fora i zobaczcie jakie są opinie innych graczy na temat Black Listed...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem :P teraz nie mam sprzętu ani czasu do gry, ale dawniej jak grywałem to kilka krotnie lądowałem na bl i za każdym razem odrzucali skargi.

No ale jak się miało sprzęt i grało codziennie to w 20 min na ffa wykręcało się po 70-80 : 2

xD

 

 

czekam na więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak

 

poniewaz bl to dobrze rzecz gdzie ludzie ktorzy graja na wh, aimie czy mh na steamie przestana grac bo im sie znudzi kupywanie 3x steamy i wydawanie bez sensu pieniedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie bl jest niepotrzebne... moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petrus na bl mam bana po poprzednim użytkowniku moje konta steam, dla wyjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś uważa ze blacklisted to syf to nie wie co mówi. Bez urazy panowie ale taka prawda;] macie coś do ukrycia czy co?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczen Neo dobrze mowi ;] jak narazie na "nie" tylko sa Ci co maja bany na bl`u.

Ja jestem na tak ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za bl, ponieważ pomagało by to w banowaniu. A ci co pisali nie to większość z nich ma bana na bl'u...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za wprowadzeniem listy Blacklisted, ale co to da, skoro większość czitów pochodzi z Nonsteama, a serwera na only Steam na pewno nie zmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da dużo bo pro gamerzy na steam nie będą grać!

 

Nie chce wdawać się z tobą w kolejną dyskusję, ale pro gamerzy to nie cziterzy i oni jak najbardziej mają prawo grać na serwerach publicznych. A poza tym czitera na Steam jak zbanujesz raz to już nigdy nie zobaczysz go na serwerze, a Nonsteamowe dzieci nie umiejące grać fairplay wystarczy, że zmienią IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko , że steam możesz sobie kupić 2.. Pro gamerów miałem na myśli udawanie pro gamerów na wh. ; ] dziekuje dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×