Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
El_Fidel

ODRZUCONE Podanie - Wielmożny pan Fidel

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1/ Wiek? 23

 

2/ Dlaczego Ty? Jestem bardzo aktywnym członkiem rodziny Cs-Kopytko i "myślę" że moja wiedza jako starszego pana może się przydać :D

 

3/ Czy byłeś/jesteś moderatorem na jakimś forum? Nie, nie byłem ale dla mnie to żaden problem. Szybko się uczę.

 

4/ Dział, który Cię interesuje: Jest mi to obojętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, wiek to nie wszystko. Znam ludzi, którzy mają 14 lat a ich wiedza językowa sięga większemu wykształceniu. Uwierz mi, że jak jesteś "Starszym Panem" to nie znaczy, że będziesz lepiej wykonywał swoją pracę na miejscu moderatora konkretnego działu.

Jedyna rzecz zachęcająca w tym podaniu według Ciebie to wiek, a akurat mnie to za bardzo nie przekonuje. Jak napisałem już jednemu użytkownikowi, że jeśli czegoś chcesz to pokaż, że tego chcesz i postaraj się w swoim podaniu żeby przekonać użytkowników, że się nadajesz, ale niestety według mnie tego nie zrobiłeś, jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro Tema[t]. tak uważasz to niech 14 latkowie składają podania na moderatora.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się czytać ze zrozumieniem, skoro jesteś taki "STARY PAN" to powinieneś wiedzieć co miałem na myśli. Widzisz, chodziło mi o to, że wiek nie jest zawsze ważny, napisałem, że znam kilka 14-latków, którzy są na wyższym poziomie, a nie że każdy.

I widziałem również podania 14-latków na admina i były one o niebo lepsze niż Twoje.

W swoim podaniu chcesz przekonać wiekiem, a to jest po prostu żałosne. Czyli jak ja będę miał kiedyś 50 lat to nawet nie będę musiał pisać podania, gdybym myślał Twoim tokiem rozumowania.

To, że jesteś straszny nie znaczy, że jesteś lepszy, zapamiętaj te słowa.

 

@ DOWN:

 

Jesteś żałosny, masz 23 lata a zachowujesz się jak 12-latek.

Wyraziłem swoją opinię, nikt mi tego nie zabroni.

To, że masz 23 lata to nie znaczy, że ja mając 17 lat nie wiem, że życie potrafi dać po dupie.

Twoje podanie po prostu jest na poziomie 15-latka, uważasz że jak masz 23 lata to masz jakąś ulgę? Mylisz się, tak nie jest. Nie ważne ile masz lat, każdy jest jaki jest. Nic do Ciebie nie mam, wręcz przeciwnie, ale zachowałeś się na prawdę dziwnie i nie potrafię tego zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko napinać sie potrafisz ? jebie mnie to co piszesz .... Napisałem jasno i wyraźnie skoro 14 latkowie skladają lepsze podania to nich składają... Jeszcze tego by brakowało żeby się kłócił z 17 latkiem na forum.... Ja jebie

 

PS

Nic nie będę zapamiętywał, a zwłaszcza słowa 17 latka który mało wie o życiu....

 

@edit Akurat ja wiem co to dostać w dupę od życia... A żałość nie ma nic wspólnego. Fakt może zachowałem się zbyt ostro ale Ty też nie jesteś bez winy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnijcie sie .... elfidel i zielu, ale zgadzam sie z opinia zielu za krotkie to podanie i dziwne .napisz cos wiecej pokaz ze masz 23 lat i ci zalezy na tym aby byc moderatorem a nie 12, narazie jestem na nie ale jak zmienisz i bedzie ciekawe wg mnie to bede na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie mnie to nie.

 

 

PS

KUNI Ty głosu nie masz w tym temacie ..... Idz kozaczys na server DD2.

POST DO KOSZA!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1> Z!elu Przepraszam miałem zły dzień...

2> Kokoszka Zrezygnowałem z tego :)

3> Mam dobry dzień ale KUNi zamilcz, bo już mnie zaczyna denerwować to jak zgrywasz cwaniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×