Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
cs-kopytko.pl używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Dowiedz się więcej. Akceptuje ciasteczka!

Petrus

 • Zawartość

  12100
 • Shoutbox

  1574
 • Wpłaty

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2043 Władca postów

O Petrus

 • Grupa Administrator
 • Inne grupy UB Support

Contact Methods

 • gg:
  5581020
 • Steam ID:
  0:0:25602260

Profile Information

 • Nick w grze:
  Petrus
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Piotr
 • Skąd:
  Krzeszowice
 • Zainteresowania:
  sport, informatyka, inżynieria, zoologia

Ostatnie wizyty

10048 wyświetleń profilu
 1. Petrus

  Lagi na serwerze

  Ja osobiście do tej pory nie miałem lagów. W niedziele pojawiły się pewne komplikacje, ale to występowało u wszystkich. Problem jest dość nietypowy, mianowicie nasz serwer ma zbyt duży staż i leży na dość starej jednostce. Złożyłem wniosek o jej zmianę, także w najbliższym czasie można spodziewać się zmiany IP oraz ustąpienia problemu lagów. Stare IP będzie dalej aktywne, ale oczywiście będziemy zalecać jego aktualizacje. Dalsze informacje podamy w ogłoszeniu. Temat uważam za wyczerpany, zamykam.
 2. Nie widzę problemu aby co jakiś (dłuższy) czas zmienić modele na inne lub stopniowo dokładać nowe. Proponujcie jakie, żeby było z czego wybierać. Temat o tej samej tematyce na FFA leży otwarty już bardzo długo i nikt nic nie zaproponował.
 3. Co roku wałkuję to samo, że dd2_snow zostanie wprowadzone jak zwykle przed świętami. Dodatkowo zapewne pojawią się czapki mikołajów pod komendę lub inne "urozmaicenia" na dni stricte świąteczne. Temat bumerang.
 4. Petrus

  Ban zostaje ban nie wiem za co

  Wiadomość wygenerowana automatycznie!Temat został przeniesiony z "Prośby o odbanowanie | Screeny" do "Kosz".Pamiętaj, że za tematy w złych działach możesz otrzymać warna!
 5. Głupi ruch :(

 6. Przepraszam za zaistniałą sytuację. Najwidoczniej ktoś musiał mi się włamać na konto amxbans, gdyż nie nadawałem żadnego bana offline. Po pracy zweryfikuję dokładnie temat i dam znać na PW co i jak w tej sprawie. UB
 7. Petrus

  VIP

  @up Powinno już być wszystko ok. Rangi od jakiegoś czasu standardowo są wyłączone. Aby je włączyć należy wpisać /ranga oraz wybrać odpowiednią opcje. Wybór zostanie zapisany.
 8. Petrus

  [FFA] Konfiguracja

  Brak komendy /me - zostanie to włączone Brak komendy /hp- zostanie to włączone Brak komendy /top10rangi (na DD2 i DM jest)- zostanie to dodane nie dodajemy Brak spadochronu - powinien być / do sprawdzenia Losowanie VIP działa, ale zaraz VIP jest usuwany (podobnie było na DD2) - do sprawdzenia Na chacie info: Zapisz nasz serwer [dust2 only] 193.33.177.12:27126, a powinno być FFA 193.33.177.21:27266 - zostanie to zmienione Brak komendy /medale - celowo nie zostało to wgrane (ewentualna dyskusja kto za/przeciw) na razie nie dodajemy Ranking /top15 jest domyślny (na DD2 i DM jest inna tabela) - zostanie to zmienione Brak informacji dot. VIP'a w sklepiku do dodania Na mapie DD2 jest plugin only A, gdy na serwerze jest poniżej 5 CT, przydałoby się to na pozostałych mapach, nuke, inferno, train- zostanie to dodane Na chacie widnieje info o włączeniu/wyłączeniu rang - /rangi, lecz ich nie ma. Usunąć informacje lub dodać rangi.- zostanie to włączone Proponuję dodać możliwość głosowania na następną mapę tak jak na DM + RTV + Nominacje mapy. - celowo nie zostało to dodane - są tylko 4 mapki i według zamysłu jest jedna po drugiej (ewentualna dyskusja kto za/przeciw) nie dodajemy Mapa trwa 25 min. Na DD2 niby tyle samo, ale jednak tam jest wałkowana jedna i ta sama mapa przez cały czas, więc różnicy nie robi, a na FFA wydaje mi się, że jednak można byłoby trochę skrócić, nawet o te 5 min. - czas mapy zmienimy na 15 min 20 min Nie wiem czy to jest dobry pomysł, ale może warto byłoby dodać boty na FFA, przynajmniej na sam start, by rozkręcić serwer. Nie za dużo, 2-3 na drużyne wystarczą. Jak wbiją gracze to będą boty się usuwać, podobnie jak na DM, tylko z mniejszą ilością. (luźna propozycja) - temat do dyskusji na razie nie dodajemy Nie ma też rozgrzewki na FFA, a jako, że to b. podobny serwer do DD2, to może warto byłoby wprowadzić, z tym, że dla odmiany nie na noże tylko pistolety. Słyszałem już na DD2, że zdania są podzielone, jedni wolą noże drudzy pistolety. Na DD2 zostałyby noże, na FFA pistolety. - celowo nie zostało to dodane - temat do dyskusji Modele broni VIP mogą być inne niż na DD2 w celu urozmaicenia, dlatego interesantów odsyłam do tego tematu powstał temat z głosowaniem
 9. Petrus

  Polska vs Portugalia

  Dlaczego sędzia powtórzył karnego? Bo nie wierzył, że Milik mógł strzelić
 10. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty przez moderatora Powód: UB Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post. pozdrawiam, cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs
 11. Petrus

  Góra wita w sieci.

  Siema - witaj na forum
 12. Nie będziemy wyłączać menu broni na poszczególnych mapach, szczególnie że np. scouta można uzyskać nie tylko z menu, więc nie ma sensu wybierać mapek ze względu na fakt gry only awp. Drugą sprawą są małe mapy - zgłaszasz w poprzednim temacie utrudnienia wynikające z gry na małej mapie, a jednocześnie proponujesz kolejne małe mapy, na których będzie to samo. Mapy tylko na granaty odpadają. Przy trybie BF2 gracze by z respa nie wyszli.
 13. Jest to kwintesencja trybu gry DM. Dzieje się tak, gdyż lubiane i wybierane są zbyt małe mapy. Temat poruszany wielokrotnie, zapraszam do starczych tematów. Nie do ogarnięcia i egzekwowania na małych mapach, przy pełnym serwerze. Regulamin serwerów --> http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10435-regulamin-serwer%C3%B3w-publicznych/ PROPOZYCJA ODRZUCONA!
 14. Petrus

  Widział ktoś niebo w Tibii ?

  Wiadomość wygenerowana automatycznie! Temat został przeniesiony z "Przedmioty/items" do "Kosz". Pamiętaj, że za tematy w złych działach możesz otrzymać warna!
 15. Petrus

  ADMIN SZYBKO

  Wiadomość wygenerowana automatycznie! Temat został przeniesiony z "DM Skargi" do "Kosz". Pamiętaj, że za tematy w złych działach możesz otrzymać warna!
×